Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Kto by nie chciał takiego stylu Windowsa ;]


Sey00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładny ?? ^^ Męczyłem się tyle czasu, godzina data itp. wyskakują po naciśnięciu "Opcji" w prawym dolnym rogu.

 

Może kiedyś dam download :)

 

logopng_enarwnp.png

Opublikowano

Gra grą ale odrazu robić styl heh musisz być wielkim fanem tej gry ;D

 

Ogólnie :

 

1. Po co robić utrudnienia typu: kliknąć w opcje ->  Datę, godzinę mogłeś zostawić standardową 

2. Przycisk start brzydko wygląda obtoczony tym paskiem energii 

Opublikowano

Haha, jakie pomysłowe! :D

Jednak ja bym nie chciała takiego. Logo Windowsa nie jest dobrze wklejone, z pod spodu widać takie czarne piksele i to niszczy. Poza tym jeśli nie chcesz rezygnować z tych "ustawień" to chociaż obok daj żeby było widać godzinę itd. ;)

j9Crtu8.png

Opublikowano

Ciekawa inicjatywa i fajny pomysł.

Wielki plus za coś autorskiego.

 

Na razie średnio to wygląda, ale może lepiej będzie wyglądało, jak skończysz i kilka poprawek nałożysz, bo tam logo windowsa jest trochę źle wycięte.

Ja dla beki może bym skorzystał z takiego czegoś, ale chyba aż taki uzależniony nie jestem.

24b5car.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...