Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję bota jak i WH na serwer Astilia.pl działający


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robisz tak . Bierzesz jaki client priva ( nie astilia ) i wklejasz najnowszy mod z 2012 roku :

http://metin2mod.tk/ml2012sf.html

Wrzucasz do tego clienta . Potem pobierasz kmr do Astili z tej strony:

http://cheats4metin.tk/astilia/

I wklejasz do tego clienta z modem

I zmien nazwe kmr jak masz metin2modsf2012 czy cos takiego na Astilia.pl ( po co? poniewaz w logach maja przez jaka nazwe odpalasz client )

Opublikowano

sorry ale mi nie działą zrobiłem w tej kolejności co napisałeś i zamiast astilii mam alestie i MPCforuma ravie itd...

Opublikowano

Robisz tak . Bierzesz jaki client priva ( nie astilia ) i wklejasz najnowszy mod z 2012 roku :

http://metin2mod.tk/ml2012sf.html

Wrzucasz do tego clienta . Potem pobierasz kmr do Astili z tej strony:

http://cheats4metin.tk/astilia/

I wklejasz do tego clienta z modem

I zmien nazwe kmr jak masz metin2modsf2012 czy cos takiego na Astilia.pl ( po co? poniewaz w logach maja przez jaka nazwe odpalasz client )

Ja nie moge pobrać tego kmr Astili nawet.

Opublikowano

@Up

;x

Klikasz w to:

fcez9h.jpg

 

Potem wyskakuje strona . W prawym gornym rogu odlicza 5s i po 5 sekundach klikasz skip ad i gotowe ;x

 

 

 

 

sorry ale mi nie działą zrobiłem w tej kolejności co napisałeś i zamiast astilii mam alestie i MPCforuma ravie itd...

 

A wkleiles ten Alistia do clienta? Na samym koncu tej listy jest

Opublikowano

czy do tego klienta (w moim przypadku concordia) z juz wrzuconym kamer modem trzeba wrzucić klienta astili i dopiero potem kmr czy sam kmr?

Opublikowano

@up

Noo co Ty!!!

Do clienta condcordi wrzucasz moda , a po modzie to co pobrales z tej strony cheats4metin.tk/astilia/ tego kmr i wklejasz to z tej strony do tego clienta concordia co jest juz z tym modem .

Opublikowano

Ktoś pomoże? Bo ja z kolei mam taki problem.A mianowicie mam ściągniętego metin2 PL najnowszego,po spatchowaniu go wrzucam do niego pliki od kamera do tego dorzucam pliki z cheats4metin.tk astila i włączam przez metin2mod_2012sf.Włącza mi się metin,wybieram serwer,loguję się na konto i po wybraniu postaci i załadowaniu paska wywala mnie do pulpitu z okienkiem z 2 możliwymi wyborami a na nich "????????".Spotkał się ktoś może z takim problemem?

Opublikowano

Mój problem wygląda następująco, przy próbie włączenia moda pojawia się taki komunikat 

http://zapodaj.net/c3a55f0d40493.bmp.html

po nim drugi  

http://zapodaj.net/b5502d72e353a.bmp.html

     visual c++ instalowałem od wersji 2008 do 2013 ale problem nie zniknął, Plik MSVCR90.dll  wgrywałem do folderu systemowego oraz do klienta lecz problem dalej nie zniknął. Dodam też, że po próbie włączenia moda w trybie zgodności z windows 98 poprzednie komunikaty sie nie pojawiają, włącza się czarny ekran z takim oto logiem  

http://zapodaj.net/0065c9d4d6414.bmp.html

Miał ktoś może taki problem i jakoś sobie z tym poradził? 

Zapomniałem dodać, że sprawa wygląda tak samo na kliencie concordii jak i na PL

Opublikowano

Na dreikonie na bank bd mod chodzil? bo mi na cliencie pl-a nie chodzi

Nicki na serwerach Metin2:


BooMbel


Hisoka


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...