Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WoT wyłącza się po kilku minutach gry :/


TheBlooes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie, to est bardzo denerwujące bo np. gram sobie aż tu nagle jest albo brak odpowiedzi albo client się wyłącza :/ Pomóżcie jeśli wiecie jak ;)

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Opublikowano

Posiadasz jakieś mody?
Ja bym proponował wyrzucić mody i sprawdzić czy dzieje się to samo.

Jeżeli nie pomoże sposób wyżej to zrób reinstall gry.

Opublikowano

podaj parametry swojego kompa. Najwyraźniej nie spelnia on wymagań.

Opublikowano

Posiadasz jakieś mody?

Ja bym proponował wyrzucić mody i sprawdzić czy dzieje się to samo.

 

Jeżeli nie pomoże sposób wyżej to zrób reinstall gry.

 

Nie ma żadnych modów :(

 

 

podaj parametry swojego kompa. Najwyraźniej nie spelnia on wymagań.

 

Eeee tam taka cegła tylko :

 

System: Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.101014-0432)
Procesor: Intel® Core2 Quad CPU           @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
RAM: 2030MB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT
DirectX wersja: DirectX 10

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Opublikowano

A może przegrzewa Ci się komp?

 

To jest możliwe a jak zrobić aby się nie przegrzewał ? :p

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Opublikowano

Kupić nowy komputer/wentylator, zdjąć obudowę, zwiększyć obroty wentylatora, zmniejszyć taktowanie procesora.

Ewentualnie możesz wentylator zwykły wziąć i dać nadmuch na podzespoły xD Wydaje mi się, że to znacznie powinno zmniejszyć temperaturę.

Opublikowano

Kupić nowy komputer/wentylator, zdjąć obudowę, zwiększyć obroty wentylatora, zmniejszyć taktowanie procesora.

Ewentualnie możesz wentylator zwykły wziąć i dać nadmuch na podzespoły xD Wydaje mi się, że to znacznie powinno zmniejszyć temperaturę.

 

@Juri.

 

Uroki twego pięknego scheiSSu - WoTa

 

Nie ma co się dziwić, WoT pewnie nawet nie zwraca uwagi na coś takiego, jak karta graficzna w tym komputerze, znając zasobożerność silnika tej gry **ZAAWANSOWANIE FLASHU**

 

A tak na serio: najwyraźniej jeżeli nic ci się nie zacina , nie ma innych problemów to RAM - wywala, bo za mało - a vista lubi RAM... PS: vista na takim komputerze to marny pomysł...

76561198018588473.png
Opublikowano

Mozliwe że nie masz pamięci do wota, usuń replaye itp. miałem coś podobnego i podziałało ;)

 

Wczoraj odinstalowałem ponad 75GB niepotrzebnych plików i dalej to samo :)

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Opublikowano

A masz wszystkie sterowniki?
W pierwszej kolejności sprawdź do karty graficznej. 


Masz pobranego DirectX'a oraz Net framework'a?

Opublikowano

A masz wszystkie sterowniki?

W pierwszej kolejności sprawdź do karty graficznej. 

 

 

Masz pobranego DirectX'a oraz Net framework'a?

 

Mam directX 10 i Net Framewrok 4.1 Sterowniki mam wszystkie, ale spróbuję je zaktualizować może to coś da :p

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...