Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Xenoxy i inne duplerstwa z tych serwerów, czy warto !?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo mam takie pytaniec sadzicie o tych servach i czy to prawda co ja słyszałem na ich tematy :

 

XenoxMT2 :

1.-Dużo Gra ludzi i są lagi   - Czy to prawda czy to zależy od kompa i neta ? 

2.-GM banuje bez powodów  - Naprawde GM banuje bez powodu czy to bajeczki innych ?

3.-GM sprzedaje eq i rozdaje je na servie  - Tu mi się wydaje że to prawda bo raz na wojnie kolesie mieli eQ navi i to widziałem . 

4.-Ciągłe Coffki - Jeżeli chodzi o cofki to często są i mocno odczuwalne ?

5.-Za dużo ludzi co wkur... ludzi Tu już ja wam daje opinie jacy są gracze na tym servie ?

6.-Najważniejsze pytanie czy warto grać na servie , czy jest stabilny , czy może paść ? Tu były rożne słuchy daje wam pole do dyskusji .

7.-Tu wypowiadzasz swoją recezje i co o tym servie wiesz ! 

 

GondorMT2 :

1.-Bugi , Cofki , -Nie doświadczyłem mocnych cofek ale kiedy ja tam grałem .

2.-GM banują bez powodów Nie miałem takiej sytuacji ani nie słyszałem

3.-Mało zainteresowanych osób gra na tym servie - Grajać na tym servie V - Max był na nim 240osób

4.-Ile ok średnio osób gra +200 dziennie ? Najwięcej gra chyba przez weekendy

5.-Rekrutacja na GM bo jeden ponoć rozdawał eQ - Tu wam daje do wyrazenia samosadu :D

6.-Co sądzicie o tym servie warto grać na padnie za 1 miesiąc stabilny ogarniecie ludzie  Ocencie czy stabilny 

7-Tu wypowiadasz swoją recenzje i co o tym servie wiesz !

 

ExtremeMT2 :

1.-Wogole nie działa nikt nie wie co znim jest grane

2.-Za ile bd online

3.-Czemu Off i czy na zawsze ?

4.-Może trzeba jakieś pacze pobrac by był on 

5.-Co sądzicie o tym servie .

 

 

Zależy mi że jak odpowiadacie na pytania to żeby wygladało to tak :

 

ExtremeMt2:

3.- Odpowiedź

 

GondorMT2:

4.-Odpowiedź

 

Opublikowano

ExtremeMt2:

1.ten serwer został wyłączony nie pytaj czemu bo nie nie wiem

2.nie będzie już włączony

3.już na pewno nie będzie włączony

 

XenoxMt2:

GM nie banuje bez powodu gm ma ssy czy to za obrazę gm lub coś innego

Opublikowano

XenoxMT2

1. Gra dużo ludzi, ja osobiście lagów wielkich nie miałem, ale wydaje mi się, że zależy to od komputera. Jest tam pełno syfu, nowe zbroje, bronie, wszystko się świeci jak psu jajca.. Niektórym komputery nie wytrzymują.

2. Tak jak kolega up, GM nie banuje bez powodu. ;)

3. Grając tam nie zauważyłem żeby ktoś miał EQ navi, nie odczuwałem tego :)

4. Cofki nie są odczuwalne jeśli się zdarzą, a rzadko są, przynajmniej nie było ich za mojej kadencji na Xenoxie ;D.

5. Oczywiście, gra tam pełno osób, w czym 3/4 to, cytat: "pi3rdolone neo zjeby". 

6. Stabilny jest, grać się opłaca jak ktoś lubi pełno syfu (101124 EQ, 124123 KD itd) :)

https://www.facebook.com/Agar.ioPL.x/


Zapraszam na stronę Agar.io, która znajduje się na Facebook'u. Jedyny polski działający fanpejdż. 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do polubienia! Myślę również nad założeniem kanału na YouTube!

Opublikowano

xenox to juz stare i nudne jest

 

ale jest to klasyka gatunku easy, nie ma bardziej znanego serwera Metin2, no i Balmora

Opublikowano

Niby tak

 

Ale mogli by zrobić

 

Serwer easy stabliny jak np xenox

 

ale żeby GMowie się zajmowali i siedzieli na tym metinie

 

Dodawali nowosci i Był

 

Easy

 

tak jak Ethana np :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...