Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam kogoś do plików Balantia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ale chodzi mi oto aby wgral mi je bo mam pewien klopot gdy wgram to pisze zostaniesz połonczony z serverem albo blad podczas lonczenia wiec szukam kogos kto by mi pomógł 

GG 32278584

 

Lecz korzystałem z TUT Poradnikow robilem tak samo i nic :/

1.png


Kliknij, aby przejść do prezentacji.

Opublikowano

Musisz zmienić binke, serwer Balantia korzystał ze starszego game [2089] i korzystał z binki z pongiem.

Masz 2 opcje zmiana binki na starszą z pongiem, bądź zmiana game. Polecam tą 1.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Musisz zmienić binke, serwer Balantia korzystał ze starszego game [2089] i korzystał z binki z pongiem.

Masz 2 opcje zmiana binki na starszą z pongiem, bądź zmiana game. Polecam tą 1.

Wiesz ze cie nie zrozumiałem :)

1.png


Kliknij, aby przejść do prezentacji.

Opublikowano

@up

Ziomek potrzebuje pomocy, a ty się nabijasz z jego ortografii...

Pomyśl trochę, napisał temat po to żeby ktoś mu pomógł a nie po to aby wytykać mu błędy ,nie każdy jest taki dobry z polskiego jak ty.

Na przyszłość myśl i jak nie masz nic ważnego i mądrego do powiedzenia i jak chcesz tylko hejtować to nawet nie wchodź w temat gdzie ktoś potrzebuje pomocy.

Co do tematu to zmień binkę na starsza z pongiem.

Opublikowano

Musisz zmienić binke, serwer Balantia korzystał ze starszego game [2089] i korzystał z binki z pongiem.

Masz 2 opcje zmiana binki na starszą z pongiem, bądź zmiana game. Polecam tą 1.

 

 

 

@up

Ziomek potrzebuje pomocy, a ty się nabijasz z jego ortografii...

Pomyśl trochę, napisał temat po to żeby ktoś mu pomógł a nie po to aby wytykać mu błędy ,nie każdy jest taki dobry z polskiego jak ty.

Na przyszłość myśl i jak nie masz nic ważnego i mądrego do powiedzenia i jak chcesz tylko hejtować to nawet nie wchodź w temat gdzie ktoś potrzebuje pomocy.

Co do tematu to zmień binkę na starsza z pongiem.

 

Jak on nie zrozumiał tego co napisał Metin2Poland to powodzenia 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...