Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bug z obracaniem wieży, przed rozpoczęciem bitwy


PiesekLeszek90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dzisiaj na początku jednej bitwy mogłem spokojnie ruszać wieżą:

SCREEN

I od tego czasu na początku każdej bitwy tak mam. Czemu tak sie stało? Czy nie dostane za to bana? No bo w końcu jest to zablokowane.

 

Ps. wiem mam noobowskie weak spoty ;d

60vprg.png

Opublikowano

Ping ogólnie masz normalny?
Zgaduje, że wina modów, wywal ten syf żeby potem nie było problemów. 


Weak Spots'y - miejsce z modułami czołgu.

 

Chyba chodziło Ci o statystyki. :P

Opublikowano

Ale te mody miałem od dawna a dopiero teraz tak sie zaczęło dziać.

Ping skacze(bardzo): 30-100ms

na screenie masz że 80ms...

 

 

To skopuj sobie cały folder res_mods i przerzuć na pulpit.

 

Następnie wejdź w res_mods i 0.9.0 i całą zawartość wyczyść i sprawdź czy możesz robić to samo.

 

ps Ping skacze od różnie 80-400-900-999 i mogłeś wtedy zrobić ss'a przy najmniejszym pingu...

Opublikowano

 To skopuj sobie cały folder res_mods i przerzuć na pulpit.

Nie lepiej po prostu zmienić nazwe 9.0.0 na np 9999.0.0?

Zrobiłem tak i nada to samo :\ Nie chce mi sie reinstalować wota.

60vprg.png

Opublikowano

Nie lepiej po prostu zmienić nazwe 9.0.0 na np 9999.0.0?

Zrobiłem tak i nada to samo :\ Nie chce mi sie reinstalować wota.

Co to za różnica? Sposobów jest wiele.

Pierwszy raz widzę taki bug ja bym dla bezpieczeństwa zreinstalował wota.

Opublikowano

Najwyraźniej bug, z dzisiejszej aktualizacji. O bana się nie martw, prawdopodobnie widzisz to tylko Ty.

Zgłoś to do supportu.

Opublikowano

No właśnie, czemu tego do suportu nie zgłosiłeś? Takie rzeczy najpierw do nich się pisze żebyś na drugim takiej bitwie nie dostał bana...

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Spytaj sie innych czy też to widzą , jak nie to nie ma problemu .

 

Np. jakis celownik powodował na JAG E100 że po przekroczeniu granicy wychyłu lufa wracała na 0^ i można było swojemu zajebać :D

Albo wduszanie shift wywoływał wyłączenie gry .

 

Dużo tego było ...

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Napisałem do supportu i mówią abym reinstalował gre, jak grałem z kolegą to on nie widział że obracam wieże, mi to nie przeszkadza ale bałem sie że mogę dostać bana bo ktoś to zobaczy i mnie zgłosi. Ale jak nie widać to niech se będzie ;d

Dziękuje za pomoc można zamknąć.

60vprg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...