Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas łączenia z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałem pobawić się plikami Balanti udostępnionymi przez ShowMustGoOn, wydaje mi się że grałem wszystko prawidłowo (wszystko jest w dobrych folderach, symlinki są).

Odpaliłem serwer zmieniłem ip w root, chciałem zalogować się do gry a tu nagle błąd.

Sprawdzałem sysser ale niby nic strasznego tam nie ma.

 

Ps:

http://prntscr.com/3jal9k

Sysser:

Logowanie:

http://prntscr.com/3jalo1

Baza:

http://prntscr.com/3jalvz

Ch1 (Ch są podzielone na miasta i dungeony więc dam 2 syssery)

Miasta:

http://prntscr.com/3jamay

Dungeony:

http://prntscr.com/3jami3

Root:

http://prntscr.com/3janvl

Film z odpalania serwera:

Wydaje mi się że problem może leżeć w kliencie ale zdam się na wasze sugestie.

Myślę że podałem wszystkie potrzebne informacje.

Osoba która wyjaśni mi gdzie leży problem lub pomoże mi w jego naprawie będzie dostawać limit lajków przez tydzień.

Opublikowano

Nie odpala Ci ch1 itd w logowaniu brak symlinku do locale albo w locale nie masz forkedmaxindex.txt czy jakos tak ;)

Opublikowano

to ja nie wiem daj jeszcze sysser z bazy :D


nakrec jakis filmik albo coś jak odpala Ci się maszyna..

Opublikowano

to ja nie wiem daj jeszcze sysser z bazy :D

nakrec jakis filmik albo coś jak odpala Ci się maszyna..

Dałem sysser z bazy.

Film za chwile postaram się nagrać.

 

 

Film już się renderuje więc za chwile pewnie będzie.

Opublikowano

Problem może leżeć w tym że w 2 configach w 1 ch są 2 różne porty? (Na plikach balanti ch jest podzielone na miasta i dungeon)

 

Nope. To nie to.

 

Jest możliwość że to przez binke Exaliona mam błąd?

Opublikowano

moze zle klient skonfigurowany nie wiem powaznie nie wiem..

Właśnie to jest dziwna sprawa.

Root niby dobrze (tak mi się wydaje) jedyne co mnie zastanawia to czy problem może leżeć w bince, w temacie z plikami było napisane by odpalać przez obejście lecz niestety mi obejścia nie działają.

Opublikowano

Właśnie to jest dziwna sprawa.

Root niby dobrze (tak mi się wydaje) jedyne co mnie zastanawia to czy problem może leżeć w bince, w temacie z plikami było napisane by odpalać przez obejście lecz niestety mi obejścia nie działają.

 

Obejście obejściem, masz całego klienta exaliona i na nim stawiasz, czy tylko binke? 

Opublikowano

Obejście obejściem, masz całego klienta exaliona i na nim stawiasz, czy tylko binke? 

Cały klient exaliona.

Zmieniłem metin2client.bin na .exe

Opublikowano

Ja już całkowicie tego nie ogarniam.

Ch1 - 2 foldery (miasta i dugeon) oba z różnymi portami

Ch2,Ch3,Ch4 - 3 foldery (miasta, dungeon i normalmap) z różnymi portami.

I teraz jak to dać do serwer info? Ludziom niby te pliki działają nie wiem co u mnie jest nie tak :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...