-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Penetrujacy
Penetrujacy
Siemano wszystkim, ostanio z moim routerem NetiaSpot (tak wiem chujnie itp. itd. ale aktualnie innego nie mam), zaczęło się dziać coś dziwnego. Otóż gram sobie np. w LoL'a albo CS:GO co 4-6min. ping skacze mi do kilku tysięcy na pare sekund i wraca do normy, jest to troszkę wkurzające np. w TF albo jak mi ktoś wyskoczy w CS ale też w użytkowaniu codziennym np. nie mogę ściagać przez przeglądarkę nic co mi będzie ściągać powyżej 4-6min. bo mi zerwie połączenie i przestanie pobierać. Dodam że nic nie robiłem w ustawieniach routera, próbowałem też przywrócić ustawienia fabryczne też nic nie dało.
Mam Netie na liniach TP 20Mb/s.
Dodam też specyfikacje komputera, ale to chyba nie robi różnicy bo kiedyś tak się nie działo:
Procek: AMD Athlon x3 455 3x2.7GHz
Ramy: 3gb DDR2 1333MHz
Grafa: Nvidia GT220
Sieciówka: Jakiś pentagram, nie pamiętam jaki a pudełko mam schowane gdzię potem poszukam.
BRAK
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.