Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Więzienie Ciemności - Polska mapa Adventure


TheMichaI3210

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twórca takich map jak:

- MobTower, oraz

- Na drodze ciemności

 

Prezentuje nową mapę:

Więzienie Ciemności: v. 1.1

Wersja gry: v. 1.6.4

 

______________________________________________________________

wsteppng_enshqwr.png

 

Cześć
Z racji takiej iż moja poprzednia mapa advenutre - "Na drodze ciemności" Się bardzo

świetnie przyjęła, więc postanowiłem stworzyć nową mapkę. Tak jak w poprzedniej

mamy do pokonania 4 bossów, na mapie występują nowe miksturki, moby, itemy,

a nawet dźwięki i efekty.

Zapraszam do czytania tematu  :)

 

 

______________________________________________________________

 

informacj_enshqwa.png

 

Mapę budowałem 2 miesiące i tak jak zwykle - jestem zmęczony, mam nadzieję, że

przyjmiecie tę mapę równie dobrze jak poprzednią :D.

Oprócz świetnych walk, mamy dosyć ciekawie zrobioną "walkę" pomiędzy

naszym sojusznikiem, a głównym bossem. Uwaga! Mapa tylko i wyłącznie

pod mc 1.6.4.

Zapraszam do pobierania :)

 

Zalety mapy:

- Cała rozgrywka kontrolowana jest przez CommandBlocki

- 4 bossów do pokonania

- wciągająca fabuła

- nowe bronie

- niestandardowe moby

- główne jak i poboczne zadania

- nowe miksturki

- Świetne efekty specjalne

- Nowe dźwięki

- Mapa dostępna na multiplayer (max 2 osoby)

 

Ustawienia serwera: (na multiplayer)

difficulty=1

enable-command-block=true (jeżeli nie ma tej linijki dopisz ją ręcznie)
pvp=false
spawn-npcs=true
view-distance=7
allow-flight=true
 
NIE GRAJ NA BUKKIT
 
NIE GRAJ NA WERSJI 1.7 i WYŻEJ
 
MAPA NIE WYMAGA MODÓW
 
 
GRAJ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WERSJI 1.6.4
 
UŻYWAJ WYMAGANEGO TXT!
 
______________________________________________________________
zdjeciapn_enshqsn.png
 
2014-05-1_enshqax.png
 
 
 
2014-05-1_enshqas.png
 
 
2014-05-1_ensrsae.png
 
2014-05-1_ensrsas.png
 
2014-05-1_ensnwqs.png
_____________________________________________________________________________
trailerpn_enshqse.png
 
Trailer został opublikowany na moim kanale na YouTube.
Zapraszam do oglądania :-)
X
_____________________________________________________________________________
downloadp_enshqsw.png
 
Mapkę, wraz z resourcepack'iem możecie pobrać z poniższego linku:
 
Na Minecraft v.1.6.4
X

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/file/8d9da038dd0435f3e729660c449138ab7b6b576e62e1577d18ff18c62c361aaf/analysis/1400079833/

Zapraszam również do nagrania mapy  :)

 

Jeżeli nie wiecie jak pobrać i wgrać mapę napiszcie w komentarzach,

to dopiszę tutaj instrukcję  :D

 

Autor mapy: TheMichal3210 (ja)

 
_____________________________________________________________________________
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Download umieszczony w reflinku oraz w opisie filmiku są reflinki.

Kosz. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...