Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] (BETA) Zakrea #2 Z GM przez świat czyli nowości na serwerze


scot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie omówione spodobało mi się :)

Systemy bardzo dobre! Pozdrawiam. 

Opublikowano

Ni chu.a nie chce mi się wbić na forum, leniwy ze mnie człowiek ;( Zapytał ktoś o animację do szału? Jak nie to będe wdzięczny xD

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Ni chu.a nie chce mi się wbić na forum, leniwy ze mnie człowiek ;( Zapytał ktoś o animację do szału? Jak nie to będe wdzięczny xD

Tak, jest prawdopodobne to że zostanie ona dodana :)

Opublikowano

Zaskoczył mnie ten serwer robi wielkie wrażenie jak sam Admin

 

Czekam na START !!!

tcul.jpg

Opublikowano

Zaskoczył mnie ten serwer robi wielkie wrażenie jak sam Admin

 

Czekam na START !!!

A ja to co? :<

Tak na poważnie, również nie mogę się doczekać startu i rozpoczęcia serii z tego zacnego serwera ;)

Opublikowano

co to za nutka która leci na początku ?

Podesłałem już na pw jeśli jednak komuś też któraś z nut wpadła w ucho to tracklista:

1.DigitalMode&Zuri - Midnite Flow
2.Brooklyn Bounce Vs. Megastylez - Megabounce (Stee Wee Bee Feat Snyder & Ray Remix)
3.Funkerman ft.JW - Fallin In Love (Digital Mode & Layla Moore Remode)
4.DJ Kuba & Neitan - You Can Take It To The Top (Digital Mode Get Funky Remix)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...