Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik Na Szybkie Zbieranie Laku


Chejka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Zaprezętuję wam krutki poradnik na szybkie zbieranie laku(który można wymienić na kase)

Dobra do rzeczy.

Zaczynamy farmić lecz bijemy ptwory pięściami(samymi bez magi,odłamków itp.).Obojętne jakie potwory byle żebyśmy wytrzymali ataki 10 do 15 moobów

W ten sposób lak powinien lecieć z co drugiego podworka.

Jeśli ktoś niewie co to jest farmienie to tu to macie:

 

http://www.mpcforum....arobienie-kasy/

 

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

A to działa ? Napisz jeszcze może jakie lvl-owo potworki trzeba bić ,lvl mniejsze a może większe ?

Jak dla mnie to trochę za mało na osobny temat ,trzeba było to napisać w innym temacie o zarabianiu kasy albo innym poradniku.

PS Jak będzie dobrze szło to dostaniesz +

Dagger power !!!

I cały czas na przód ;]

Opublikowano

odświeżam nie ktoś to wreszcie wypróbuje i napisze czy działa bo to naprawdę przydatny poradnik

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

odświeżam

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

odświeżam nie ktoś to wreszcie wypróbuje i napisze czy działa bo to naprawdę przydatny poradnik

Sam nie możesz? :)

18101299.png

Opublikowano

Sam nie możesz? :)

 

mogę i wypróbowałem ale jak inni nie wyrażą swojej oceny to temat nie będzie przypięty a ten tut jest b.przydatny

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

mogę i wypróbowałem ale jak inni nie wyrażą swojej oceny to temat nie będzie przypięty a ten tut jest b.przydatny

 

 

 

 

Wypróbowałeś i nie wiesz czy działa O_o? 

 

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

działa czytaj ze zrozumieniem

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

działa czytaj ze zrozumieniem

odświeżam nie ktoś to wreszcie wypróbuje i napisze czy działa bo to naprawdę przydatny poradnik

 

 

mogę i wypróbowałem ale jak inni nie wyrażą swojej oceny to temat nie będzie przypięty a ten tut jest b.przydatny

 

 

 

 

 

 

 

Sam nie wiesz czego chcesz.

#edit by Dostrix

Dajcie już spokój ; d

Niepotrzebny spam robicie xD

76561198001815076.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Najlepszy sposób na Lak?

 

Proste...masz powiedzmy 25-30 lvl + Pet do bloczenia no np 10+60 Yeti czy ork...

 

Idziesz do Arid ... zabijasz stwora i wpada np 200 lak...zabijesz max 10 stowrów i masz full lak (czym niższy lvl tym większa szansa na złapanie laku).

 

Jeszcze mnie nie posrało żebym bił jakieś gówniane stwory pięściami... ;/

 

Przez godzinę łapiesz 500 lak ^^ ? ... Brak słów na te wasze pomysły...

 

P.S. Chejka czytałem parę twoich postów, w każdym robisz tragiczne wprost błędy, może czas nauczyć się pisać albo przynajmniej używać np Google Chrome który pokazuje ci błędy i poprawia...

 

Przemyśl to ;)

. . .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja tam po prostu expie i wlatuje mi sporo laku.A twój sposób wcale nie działa :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę

 

ZBIERAM -

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Najlepszy sposób na Lak?

 

Proste...masz powiedzmy 25-30 lvl + Pet do bloczenia no np 10+60 Yeti czy ork...

 

Idziesz do Arid ... zabijasz stwora i wpada np 200 lak...zabijesz max 10 stowrów i masz full lak (czym niższy lvl tym większa szansa na złapanie laku).

 

Jeszcze mnie nie posrało żebym bił jakieś gówniane stwory pięściami... ;/

 

Przez godzinę łapiesz 500 lak ^^ ? ... Brak słów na te wasze pomysły...

 

P.S. Chejka czytałem parę twoich postów, w każdym robisz tragiczne wprost błędy, może czas nauczyć się pisać albo przynajmniej używać np Google Chrome który pokazuje ci błędy i poprawia...

 

Przemyśl to ;)

 

Racja B) :rolleyes:

Też nie mam sranej chęci na to :P

A co do poradnika: Nie działa mi

Za duzy sygna - MrPiotrke122

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...