Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Podczas Połaczenia Z Serwerem


Damdus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

ustawiałem sobie itemki u handlarzy

zresetowałem vpc i zobaczylem efekty

wszystko bylo ok

odłączyłem serwer komendą ./stop > logout, następnie action >close> i save stats...

gdy ponownie uruchomiłem vpc i logując się na priva wyskoczył komunikat błąd podczas połaczenia z serwerem i tak za kazdym razem

próbowałem resetować - niepomogło

ustawić sysinstall > niepomogło

 

co mam zrobić by normalnie się połączyć??

 

 

 

Ps. hamachi i portmap miałem właczone gdy próbowałem się połaczyć

Opublikowano

Hmmm, powiem Ci szczerze, że powinno Ci działać. Mi działa bez zarzutów. a powiedz mi, na jakich plikach masz serwer? bo wnioskując po nazwie VPC to na Raina, prawda?

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

zaloguj sie normalnie na VPC

jak już ci będzie pisało 7 razy Operation timed out

to wpisz

cd /usr/rain/auth

wcisnij enter

potem wpisz

./auto.sh

i znowu wcisnij eneter

i powinno dzialać

1377531174-U173186.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...