Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie czołgi z magazynkiem polecacie?


podc4st

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki najlepiej czołg z magazynkiem wybrać , w jaki kraj inwestować? Proszę o pomoc, ponieważ jestem początkujący

Opublikowano

Aktualnie mam IX AMX 50 120, ale osobiście nie polecam, jeśli lubisz papier to może być.

Polecam wybrać się w linię amerykanów, T57 HT lub TDków niemieckich, ale to tylko Xtier ma. 

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Opublikowano

Każdy czołg w tej grze z magazynkiem to papier, oprócz Focha - on coś tam dingnie.

signature.png
113; 121; AMX 50B; AMX 50 Foch; Bat-Chatillon 25t; E100; VK 72.01 (K); FV215b (183); T110E5; IS-7; Object 263; Object 268; STB-1;

T34; IS6; Fcm 50t; Fcm36Pak40; T-15; VK 72.01 (K); T1E6; T26E4; T26E3
ESL: 28,729 golda + 28€

Opublikowano

Dla newbie magazynki są trudnym wyborem, ponieważ wymagają zupełnie odmiennego stylu gry. Radzę odpuścić sobie. Jeśli jednak koniecznie chcesz zrobić którąś linię, to albo do BC 25t, nie jest problemem nauczyć się spotować, oraz wsadzić 6 pestek, albo amerykańskie do T57 Heavy - Wlepisz kilka pestek i czekasz na przeładowanie. 

Opublikowano

Ogólnie polecam Ci linię do AMX'a 50B, ponieważ jest ona przyjemna i dla newbie wystarczająca penetracja w przeciwieństwie do lini T57.

Opublikowano

Ogólnie polecam Ci linię do AMX'a 50B, ponieważ jest ona przyjemna i dla newbie wystarczająca penetracja w przeciwieństwie do lini T57.

 

Tak, newbie z pewnością poradzi sobie ze specyficznością AMX'ów, z tym, że nie mają pancerza, oraz ładują magazynek 40 sekund.

Opublikowano

To jak dla newbie bardziej polecicie linie do AMX 50 B czy do Batchata?

 

Bardziej do BC. AMX'y HT to ni medy, ni HT'ki. Te ciężkie nie są dla newbie.

Opublikowano

Polecam Ci lekkie francuzy. Po ELC AMX zaczyna się magazynek. Są papierowe ale dość szybkie i łatwo się nimi schować. Jeśli nie lubisz papieru to T69 czasami jakis ding i dość przyjemny czołg. Jeśli jesteś nowym graczem to lepiej zrezygnuj z magazynków.

73383320936140824091.jpg

Opublikowano

Dla newbie zaden magazynek nie jest dobry poniewaz wszystkie sa trudne w opanowaniu i trzeba miec spore doswiadczenie.

Wszystkie sa linie dobre ale trudne takze jesli masz male doswiadczenie to odluz zrobienie ich na pozniej.

Zrobilem linie do bata i jestem zadowalony a zwlaszcza z amx 13 90 (moja pierwsza linia z magazynkiem) i jesli lubisz pizdziki to polecam ta linie.

860331433165800174608.png

Opublikowano

Dla newbie magazynek to zły wybór, ale jeśli chcesz tak bardzo iść to idź w T57 Heavy, nie jest on aż takim papierem i mniej przeładowuje magazynek ;)

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Dla newbie magazynek to zły wybór, ale jeśli chcesz tak bardzo iść to idź w T57 Heavy, nie jest on aż takim papierem i mniej przeładowuje magazynek ;)

Na pewno dla newbie to dobra linia nie jest. Na T69 zginie bez złota, bo co ten czołg przebije to VIt oraz LT, a często go losuje na dziesiąte tiery, wiec sobie statystyki cholernie pogorszy.

Najlepszym rozwiązaniem jest BC, ale 50B też straszne nie jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...