Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] SKRYPT Automatyczne zakładanie EQ po śmierci!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext1561222852.png


________________________________________________________________________________________________


 


Witam,


Przedstawiam Wam dzisiaj mój PIERWSZY skrypt. Jest on zrobiony głównie na serwery PVP.


Polega on na tym, że po śmierci automatycznie zakłada nam się nowe EQ.


Ja w skrypcie ustawiłem, że jeśli umrzemy dostaniemy Żelazny Set, diamentowy miecz, strzałę, łuk zenchantowany na nieskończoność oraz jedzonko.


__________________________________________________________________________________


 


Pozwalam każdemu edytować ten skrypt.


W skrypcie można zmienić jakie eq mamy dostawać i jak ono ma się nazywać. (można zmienić nazwę Befsztyk na np. Jedzonko)


__________________________________________________________________________________________________________


 


DOWNLOAD:



http://pastebin.com/6GvkW4G7

Opublikowano

Myślałem, że zakładanie eq, które straciliśmy w skutek śmierci (które bądź co bądź łatwo napisać)... a tu takie gówno.

Pożal się boże chyba jednak pójdę w kierunku javy, bo to jest nie do ścierpienia jak takie gówno-skrypty lądują na tym forum, a ja jestem traktowany jak jeden z tych skrypto-łamag. Eh.

 

@down

na pewno nie dzieliłem się nim z całym światem, wiadomo że pierwsze prace zawsze są gówniane.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Myślałem, że zakładanie eq, które straciliśmy w skutek śmierci (które bądź co bądź łatwo napisać)... a tu takie gówno.

Pożal się boże chyba jednak pójdę w kierunku javy, bo to jest nie do ścierpienia jak takie gówno-skrypty lądują na tym forum, a ja jestem traktowany jak jeden z tych skrypto-łamag. Eh.

Ciekawe jaki Ty napisałeś swój pierwszy skrypt...

Opublikowano
variables:
options:

A to po co? :x

 

 

Przedstawiam Wam dzisiaj mój PIERWSZY skrypt. 

Właśnie przez to się wkurzam.

No ale, jak na pierwszy nie ma tak źle, lecz lepiej jak byś nie dzielił się nim. ^^

Nie ma źle, przynajmniej nie kolejny skrypt na chat.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...