Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gold 4 powrót + Win streak 11 z rzędu


Zarax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Graty, teraz już napisałem do Riotu że mają Ci dojebać 10 afków bo za dobrze Ci idzie.

Pożegnaj się z G4

Opublikowano

gratuluję eune ?

Tak.

 

Graty, teraz już napisałem do Riotu że mają Ci dojebać 10 afków bo za dobrze Ci idzie.

Pożegnaj się z G4

Chyba do drużyny przeciwnej, bo mam dość afków w swojej drużynie. :)

Opublikowano

No nie mogę, nie możliwe! Przecie to Gold nie jest, przyznaj się tak na prawdę to wszystko to photoshop.

No jak widać gold, niedługo mam zamiar platynę wbić ;-)

btw. paint

Opublikowano

Ja miałem zamiar platynę wbić, ale stwierdziłem, że starczy mi obramówka, avatar, skin i skin do warda z golda, lel.

Opublikowano

Ja miałem zamiar platynę wbić, ale stwierdziłem, że starczy mi obramówka, avatar, skin i skin do warda z golda, lel.

Ja i tak za długo w tym goldzie siedzę.

Idę zagrać meczyk, zaraz wstawię kolejny ss.

 

@down czemu skasowałeś? :D

Opublikowano

Aby wejsc do platyny trzeba miec ogarnieta mechanike gry, a nie trafiac na dobre teamy. Predzej czy pozniej zostaniesz poddany probie czy jestes taki dobry i wtedy zobaczysz, ze jeszcze musisz w goldzie posiedziec

Opublikowano

Ostatnio też miałem win streaka, a potem lose, więc wiesz co Cię może spotkać za chwilkę : ]

Gratki G4 i się wspinaj, sam długo siedziałem w g3-g4.

Opublikowano

Czemu zwyzywali Ezreala? przecież najlepsze ma staty

Miał staty, bo mu kille oddawałem, żeby wygrać.

Wyzywali go, bo byśmy przez niego przegrali(cała gra solo).

 

@Edit

 

Bez polaczków w teamie się nie obejdzie ;-)

Flame przez cały mecz, Leona afk przez 5 minut i takie tam.

Ja topa wygrałem.

181831399977062179206.jpeg

Opublikowano

Miał staty, bo mu kille oddawałem, żeby wygrać.

Wyzywali go, bo byśmy przez niego przegrali(cała gra solo).

 

@Edit

 

Bez polaczków w teamie się nie obejdzie ;-)

Flame przez cały mecz, Leona afk przez 5 minut i takie tam.

Ja topa wygrałem.

181831399977062179206.jpeg

Nareszcie jakiś typowy mecz w goldzie.

P.S. Co to za farma Kappa.gif

Opublikowano

Podczas gry zajmuje się rzeczami, które zadziałają na korzyść całego teamu, czyli zrobie z nimi dragona/barona, czy spushujemy szybko linie.

Można mieć 245524 farmy i przegrać, grunt to wygrana. ;)

 

 

Edit

 

Zapomniałem zrobić SS z gry anką:

863141400004877179206.png

Kolejny win :D

643951400004735179206.jpeg

 

 

@Edit 2

 

Tak słabo grałem, że aż wygrałem xD

 

975951400007799179206.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...