Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LoL się nie włącza


eeneek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągnąłem sobie Lol'a z oficjalnej strony, lecz po odpaleniu nic się nie pokazuje. Potem pobrałem z linków podanych przez innych ludzi, ale wyskakuje jakiś błąd konfiguracji. Co zrobić?

Opublikowano

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej,pobierz PMB a do tego net.famework'a/visual C++ oraz adobe flash player.

Wykonaj też aktualizacje w "windows update"

Opublikowano

Może być kilka błędów, najlepiej zaradzić na wszystkie jednocześnie, żeby potem się z nimi nie męczyć.

 

Po 1.

Zainstaluj sobie Net framevork 3.5 i 4.0 zależy jaki masz system windows (wyżej już o tym pisali)

 

Po 2.

Zainstaluj sobie C++ 2005 oraz 2010,(też wyżej wymieniane)

 

Po 3.

Jest jeszcze możliwość, że nie masz sterowników do karty graficznej, więc je zaktualizuj na stronie producenta

 

Po 4.

Dodaj lola do wyjątków w zaporze systemu windows

 

Po 5.

Zainstaluj pando media buster (jest instalowany wraz z lolem ale nie zaszkodzi jeszcze raz zainstalować)

 

Po 6.

Ściągnij nowego lola z oficjalnej strony lola

 

Po 7.

Zaistaluj go na nowo

 

Po 8.

Zrestarój komputer

 

Po 9.

Napisz czy pomogło, jak nie to daj znać w temacie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...