Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd wziąć icony pasów oraz wpisy na dodatkowy slot?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie skąd wziasć icony do pasów i wpisy na slot ? 

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Dobra icony wrzuciłem do icon/item a z tego tuta 

 

Szukamy:

{"index":EQUIPMENT_START_INDEX+10, "x":75, "y":35, "width":32, "height":32},

Dodajemy pod tym:

{"index":EQUIPMENT_START_INDEX+11, "x":39, "y":106, "width":32, "height":32},

Dodałem lecz nie mam slota :/ i jeszcze do tych icon, musze dodać gdzieś ścieżke żeby je odczytywało ? 

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

coś tam dodałem  xD  Niewywala błędów więc chyba dobre ale nie wiem, daje do sprawdzenia :

 

 

 

#!/bin/sh
 
# -------------------------------------- #
# Script to execute all required files   #
# for metin2 game server.                #
# -------------------------------------- #
# Copyright © Ethoard (www.ethoard.tk) #
# -------------------------------------- #
 
echo -e "\033[32m"
read -p "Ile channeli chcesz uruchomić? (1/4) : " rch
 
if [ -z $rch ] || [ $rch -lt 1 ] || [ $rch -gt 4 ] ; then
exit
fi
 
echo -e "\033[0m"
./clear.sh
echo -e "\033[32m"
 
SFROOT=$PWD
echo -e "# ---------------------------------------------------------------------------- #"
echo -e "# Uruchamianie db..."
cd $SFROOT/db/
# ./db & sleep 2
./db >> start.log 2>&1 & sleep 2
 
i1=1
while [ $i1 -le $rch ]
do
for i2 in 1 2
do
echo -e "# Uruchamianie ch$i1$i2..."
cd $SFROOT/chs/ch$i1$i2/
# ./ch$i1$i2 & sleep 1
#./ch$i1$i2 >> start.log 2>&1 & sleep 1
env LD_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/libstdc++.so.6 & env LD_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/libgame_item2_pc2.so ./ch$i1$i2 >> start.log 2>&1 & sleep 1
done
i1=$(( $i1 + 1 ))
done
 
echo -e "# Uruchamianie ch99..."
cd $SFROOT/chs/ch99/
# ./ch99 & sleep 1
#./ch99 >> start.log 2>&1 & sleep 1
env LD_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/libstdc++.so.6 & env LD_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/libgame_item2_pc2.so ./ch99 >> start.log 2>&1 & sleep 1
 
echo -e "# Uruchamianie auth..."
cd $SFROOT/auth/
# ./auth & sleep 1
./auth >> start.log 2>&1 & sleep 1
 
echo -e "# ---------------------------------------------------------------------------- #"
echo -e "\033[0m"

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Dobra icony wrzuciłem do icon/item a z tego tuta 

 

Szukamy:

{"index":EQUIPMENT_START_INDEX+10, "x":75, "y":35, "width":32, "height":32},

Dodajemy pod tym:

{"index":EQUIPMENT_START_INDEX+11, "x":39, "y":106, "width":32, "height":32},

Dodałem lecz nie mam slota :/ i jeszcze do tych icon, musze dodać gdzieś ścieżke żeby je odczytywało ? 

 

 

By widać było slot musisz dodać go graficznie . daj type18 i subtype 10 pasów i zobacz czy będziesz mógł założyć pas 

 

i wejdź na gg xD

bdqPw.gif

Opublikowano

Szukam dalej pomocy co zrobic z iconami i jak dodać slot

 

@ co do icon to nazwać je jako id z questa .tga i do icon/item ? 

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

liby dodane, wpis do clienta 

{"index":EQUIPMENT_START_INDEX+10, "x":75, "y":35, "width":32, "height":32},

Dodajemy pod tym:

{"index":EQUIPMENT_START_INDEX+11, "x":39, "y":106, "width":32, "height":32},

Dodane, ale jak mam dodać te icony <pod jaką nazwą > i jak dodać wpisy graficzne ? 

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Specjalista
Opublikowano

  • Lib źle podpięty pod game.

Icony dodajesz do icon w packu,nazwę sam sobie ustalasz,item_list

graficznie dodajesz w windows.dds jak dobrze pamiętam,w etc.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

A mógłbyś powiedzieć jak dobrze podpiąć tego liba ? 

Icony dodałem jako nazwy id do icon, a gdzie znajde item_list ? xD ?i tam mam dodać te nazwy icon ? 

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngref

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngref

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...