Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] [Projekt] Skrypt na 2vs2,propozycje,komendy,czy się opłaca,czy ktoś będzie go używał?


Gość Sortiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,już dawno nie pisałem skryptów,ale natknęło mnie żeby napisać skrypt na 2vs2. Napiszcie mi jakie powinny być wg was komendy (oprócz 2vs2 dolacz,stworz,usun itp) i czy opłaca się robić,i wgl ktoś z was by z tego korzystał?

 

Opublikowano

Ja bym używał takiego skryptu ale wolałbym plugin.

Komędy:

 

- /2vs2 Dolacz NazwaAreny

- /2vs2 Oglondaj NazwaAreny

- /2vs2 Stworz NazwaAreny

- /2vs2 Itemy NazwaAreny ListaItemków przyklad:

264,266...

- /2vs2 Pomoc Administrator/Gracz

- 2vs2 Zapros NickGracza

 

Sory za błędy ortograficzne jak tam gdzieś są :)

Jak chcesz abym ci wyjaśnił to napisz :)

Jak chcesz daj Lubie to! :)

zDj8kgO.png

Opublikowano

Ja bym używał takiego skryptu ale wolałbym plugin.

Komędy:

 

- /2vs2 Dolacz NazwaAreny

- /2vs2 Oglondaj NazwaAreny

- /2vs2 Stworz NazwaAreny

- /2vs2 Itemy NazwaAreny ListaItemków przyklad:

264,266...

- /2vs2 Pomoc Administrator/Gracz

- 2vs2 Zapros NickGracza

 

Sory za błędy ortograficzne jak tam gdzieś są :)

Jak chcesz abym ci wyjaśnił to napisz :)

Jak chcesz daj Lubie to! :)

Na pewno nie bd Itemy,zapros,Oglądaj.Narazie nie robie,ale będę zaczynał ;p

Opublikowano

Na pewno nie bd Itemy,zapros,Oglądaj.Narazie nie robie,ale będę zaczynał ;p

Wiesz no...

Rozpisałem się troszkę.

Ale fajnie by było jakby te komendy były :)

Będę czekał na ten skrypt.

zDj8kgO.png

Opublikowano

/pvp dolacz - Dolacza do areny

/pvp opusc - Opuszcza arene

/pvp eq kox/tank (Kox posiada - Diamond armour Prot 4 , miecz 5/2 koxy 2 , refhile 3 + zapasowa zbroja .) (Tank posiada - Diamond Armour Prot 4 , miecz 5/2 koxy 16 .)

/pvp stworz [<text>] - Tworzy twoj wlasny team + dostajesz tag nad przed nick'iem .

/pvp duel [<text>] - Walczy z wybranym Team'em

Dla Admina

/pvp ustaw

/pvp usun

/pvp przeladuj

Opublikowano

 

 

/pvp stworz [<text>] - Tworzy twoj wlasny team + dostajesz tag nad przed nick'iem .

Nie zrobisz inno kolorowego TAG-u dla 2 drużyn w skrypcie, szkoda :c

 

Co do komend:

/2v2 dołacz - przypisuje Cie do randomowego Teamu/dodaje do areny

/2v2 opuść - Opuszczasz gre, tracisz pkt

/2v2 ranking - Ranking

/2v2 efekt - Dodaje randomowy efekt beacona dla 2 drużyn

Reszte wypisali koledzy.

 

dobry skrypt testowalem

YoYo, placki?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...