Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas łączenie się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem taki że pisze mi błąd podczas łączenie się z serwerem. Wgrałem pliki serwerowe, symlinki były już zrobione i jak odpalam serwer to pisze ten błąd co może być przyczyną tego błędu.

Robię to na VPS.

Opublikowano

pong, który może się nie zgadzać. Również przyczyną może być ip, które się nie zgadza z Twoim.

Jak jest pong to ciągle jest "Zostaniesz połączony z serwerem" wpisz ps pos starcie plików i daj ss :p

nlcEZxg.png

Opublikowano

Jak jest pong to ciągle jest "Zostaniesz połączony z serwerem" wpisz ps pos starcie plików i daj ss :P

http://scr.hu/2ybg/bjvzo

odblokowales porty ?? , zapore offles ?? ip dobre wpisales do klient a??

 

Porty nie odblokowane. Zapora wyłączona. Ip dobre wpisałem.

Opublikowano

Przyczyn może być dużo :)

Na pewno to nie wina PONG'u, bo pisało by własnie tak jak wyprzedził mnie kolega LikeWeed.

Spróbuj zmienić binkę pod game, które masz na serverze.

Odpalają ci się wszystkie procesy ? CH1,2,3..., auth, db ?

Jakie to pliki dokładnie ?

Opublikowano

Przyczyn może być dużo :)

Na pewno to nie wina PONG'u, bo pisało by własnie tak jak wyprzedził mnie kolega LikeWeed.

Spróbuj zmienić binkę pod game, które masz na serverze.

Odpalają ci się wszystkie procesy ? CH1,2,3..., auth, db ?

Jakie to pliki dokładnie ?

przeczytaj dokładnie odpowiedzi a wtedy pisz, nie ma symlinków po prostu.

Opublikowano

przeczytaj dokładnie odpowiedzi a wtedy pisz, nie ma symlinków po prostu.

A skąd wiesz, że nie ma symlinków ?

Możliwe, że po prostu ma źle napisane start.sh :) Albo złe umiejscowienie plików względem jego skryptu.

Weź pod uwagę, że gdyby nie miał synlinków to == auth i db miał by odpalone :) tylko ch1,ch2 nie włączyły by się :)

Opublikowano

przeczytaj dokładnie odpowiedzi a wtedy pisz, nie ma symlinków po prostu.

Może nie mieć symlinków ale może i być np. wadliwe game. Lewy dif albo chujowa mapka i nie działa ;)

nlcEZxg.png

Opublikowano

Przyczyn może być dużo :)

Na pewno to nie wina PONG'u, bo pisało by własnie tak jak wyprzedził mnie kolega LikeWeed.

Spróbuj zmienić binkę pod game, które masz na serverze.

Odpalają ci się wszystkie procesy ? CH1,2,3..., auth, db ?

Jakie to pliki dokładnie ?

 

Pliki terenza.

http://scr.hu/2ybg/jikrd

Zaraz jeszcze zrobię symlinków.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...