Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] FanArt vs Pan Jabłko


FanArt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: FanArt

Wyzwany: TY
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3dni
Tematyka: Bez tematu
Notatka: 16 wersów, bez pierdolenia.

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

Nuda te dissy, ale biorę, bo nikt na tekst nie wyzywa. 

@@Edit.

 

 

Dissy z randomami, kurwa co za bezsens                           
Chuja o tobie wiem, a mam rozjebać Cię tekstem?              
Nie jestem perwersem, ale te linie Cię zgwałcą 
Wracam znowu z tarczą i to raczej sie nie zmieni                   
Pytanie mnie o twoją śmierć, jak rzucanie kamieni                 1*
Nie narzekam na brak weny, gwiazda jak Halle Berry             
Ciekawe czy tym razem przejmą Cię typie terminy?               2*
Żeby Cię rozjebać, wystarczyło pół godziny 
Jebane antonimy, tak,  ty i Ja                                            
Nawet twój nick, to jakiś nędzny żart 
Wyskoczyłem dziś na Ciebie, jak Marcin Gortat 
Chciał się tu bawić w beefy, wtargnąć do moich komnat         
Wjeżdżam na bity ot tak, rozpierdalam miernoty 
Pewnie kolejny cebulak, co nosi taty kuboty
Jarasz się typie słoniem, jak te ostatnie łaki                          3*
Zrzucam na Ciebie bombę, bum, #Nagasaki
 
 
 
 
 
 
#Rap_Genius_Alert
Zdaję sobie sprawę, że ktoś może tych 3 rzeczy nie skumać. 
 
1* - rzucanie kamieni - oskarżanie kogoś konkretnego 
2* - Krótkie spojrzenie na jego wcześniejsze "dissy", w których nie wrzucił nawet tekstu.
3* - Na profilu D2, beka :v
Opublikowano

piszesz ziomek o D2 a kompletne gówno reprezentujesz.

 

@ Głos na FanArt

 

Tak na marginesie, czemu mi kurwa wlepiają warna za wyrażenie opinii? Mody na tym forum mają nieźle popierdoloną banie. Na chuj to forum skoro nie można nic napisać? Co to kurwa CV, że wszystko ma być pięknie i na temat? Szkoda słów.

Opublikowano

piszesz ziomek o D2 a kompletne gówno reprezentujesz.

 

@tu oddam poźniej głos

 

Nie zapomnijcie krzyczeć gdy zobaczycie znak zakrwawionych nożyczek rycerze słonia xD

 

I nie zaprzeczam, że poleciałem tu słabo, do dissów nigdy nie miałem smykałki, ale z nudów coś spróbowałem napisać.

Opublikowano

Bezsens to twoja twórczość, Masz na nią taki pomysł.

Każdy tekst jest jak kurwa, bo każdy go pierdoli

Pół godziny jesteś w plecy, to mnie rośmieszyło chłopcze !

Mi styknie sześćdziesiąt sekund żeby zjechać cię na propsie

Ty chciałeś wejść na bit, może dam ci flow pizdo

Bo masz szary, prosty styl, jak byś był daltonistą

Nie zła beka typek, Mam rozkminę weź to obczaj

Bo "Pan" w ksywie cioto nie zrobi tu z ciebie gościa..

Jabłko chciał propsy, kurwa opcja grana

Robi, z siebie kozaka, a jest tylko pizdą na strzała

Lepiej zacznij kminić leszczu, wkurwiam takich jak ty łaków

Mówisz że masz styl i talent? Prędzej rudy ma przyjaciół

Jesteś tutaj taki ziombel chciał byś dawać rady w rapsach

Najpierw sciągnij rurki z dupy i wychoduj sobie jajca..

Jazda, mam to coś że pulsują ogniem skilsy!

Ty masz przejaraną banie jak ofiara inkwizycji.

Fakt, jaram sie słoniem i chuj ci do tego dwonie

Nie kumasz bo jesteś dzieciak, jak podrośniesz to ogarniesz

Pojechałeś marnie, ja wchodzę tu z rymami

Przekaz niewerbalny, SKACZ!Teraz pragniesz się zabić.

 

 

Piona!

 

@Down, Odstaw lekcje z wiki.. Dla ścisłości Zielony oraz czerwony.

A to poszło "ot" tak na spontana więc wiesz..

 

"Ot" <Jabłko serio ?

 

 

@Jabłko ja wrzuciłem chujnie ? Weź człowieku się zastanów co ty mówisz.

Po pierwsze sram na głosy znawców z dupy.

Po drugie mam wyjebane w forum i w to czy wygram czy przegram ten pojedynek Patrz. pkt1

Po trzecie polecam iść do lekarza, bo chyba pizdościsku dostaleś i to cię naprawdę boli.

 

PS. Jedyny pajac jaki tu się udziela to właśnie ty.

 

Chcesz więcej. PW

Peace!

 

@Weź już zamknij mordę i wypierdalaj do gimbazy bo jak podsumowałem wyżej nie mam zamiaru wdawać się w konwersacje z debilami. Jeżeli myślisz że szesnastką na forum gimbusów coś załatwisz to ja ci współczuję.

I serio mam w kutasie czy to wygrasz czy nie... co to zmieni ? Nic.

Więc... Wypierdalaj :) bo na kolejne twoje syfy tutaj nie odpiszę. Zlewać idiotów. Elo!

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

Daltonista nie widzi świata na szaro, tylko nie rozróżnia/myli kolor zielony tak na przyszłość, żebyś na przyrce nie jebnął błędu. ;)

 

Jabłko.

 

Opublikowano

Bezsens to twoja twórczość, Masz na nią taki pomysł.

Każdy tekst jest jak kurwa, bo każdy go pierdoli

Pół godziny jesteś w plecy, to mnie rośmieszyło chłopcze !

Mi styknie sześćdziesiąt sekund żeby zjechać cię na propsie

Ty chciałeś wejść na bit, może dam ci flow pizdo

Bo masz szary, prosty styl, jak byś był daltonistą

Nie zła beka typek, Mam rozkminę weź to obczaj

Bo "Pan" w ksywie cioto nie zrobi tu z ciebie gościa..

Jabłko chciał propsy, kurwa opcja grana

Robi, z siebie kozaka, a jest tylko pizdą na strzała

Lepiej zacznij kminić leszczu, wkurwiam takich jak ty łaków

Mówisz że masz styl i talent? Prędzej rudy ma przyjaciół

Jesteś tutaj taki ziombel chciał byś dawać rady w rapsach

Najpierw sciągnij rurki z dupy i wychoduj sobie jajca..

Jazda, mam to coś że pulsują ogniem skilsy!

Ty masz przejaraną banie jak ofiara inkwizycji.

Fakt, jaram sie słoniem i chuj ci do tego dwonie

Nie kumasz bo jesteś dzieciak, jak podrośniesz to ogarniesz

Pojechałeś marnie, ja wchodzę tu z rymami

Przekaz niewerbalny, SKACZ!Teraz pragniesz się zabić.

 

 

Piona!

 

@Down, Odstaw lekcje z wiki.. Dla ścisłości Zielony oraz czerwony.

A to poszło "ot" tak na spontana więc wiesz..

 

"Ot" <Jabłko serio ?

 

Jak zrozumiałeś, że napisałeś chujnie, to będziesz teraz się dopierdalał do literówek pajacu? xD 

Marna próba odwrócenia od siebie uwagi. Nie wspomnę o hipokryzji.

Opublikowano

 

 

 

@jabłko ja wrzuciłem chujnie ? Weź człowieku się zastanów co ty mówisz.

Po pierwsze sram na głosy znawców z dupy.

Po drugie mam wyjebane w forum i w to czy wygram czy przegram ten pojedynek Patrz. pkt1

Po trzecie polecam iść do lekarza, bo chyba pizdościsku dostaleś i to cię naprawdę boli.

 

PS. Jedyny pajac jaki tu się udziela to właśnie ty.

 

Chcesz więcej. PW

Peace!

 

@FanArt

 

Znowu jebie straszną hipokryzją. Napisałem, że twój tekst to chłam i to znaczy, że mam ból dupy? Jak na razie to ty się strasznie smucisz, że przegrywasz w głosach, zganiając na @znawców_z_dupy. 

Mam pisać do Ciebie na pw? Spoko, wytłumacz mi tylko po jaki chuj. Jak chcesz dogrywki, to wrzucaj 16, a odpowiem. 

 

 

 

@Weź już zamknij mordę i wypierdalaj do gimbazy bo jak podsumowałem wyżej nie mam zamiaru wdawać się w konwersacje z debilami. Jeżeli myślisz że szesnastką na forum gimbusów coś załatwisz to ja ci współczuję.

I serio mam w kutasie czy to wygrasz czy nie... co to zmieni ? Nic.

Więc... Wypierdalaj  :) bo na kolejne twoje syfy tutaj nie odpiszę. Zlewać idiotów. Elo!

 

To co jeszcze robisz na tym forum gimbusów hot 20? :v

I po kiego się bawisz w dissy jak potem tylko ból dupy jak Cię ktoś skrytykuje.

Opublikowano

Nie kłócić się, bo polecą zaraz warny i bany za flame. Jak już, to na pw albo gdzie indziej załatwiajcie takie sprawy.

Opublikowano

Nie wiem w ogóle dlaczego się kłócicie, jakbyście nie mogli zostawić swoich tekstów bez komentarza i tyle ;_;

 

 

FanArt.

Gb2zMZi.png

Opublikowano

 

Fakt, jaram sie słoniem i chuj ci do tego dwonie

Nie kumasz bo jesteś dzieciak, jak podrośniesz to ogarniesz

 

 

 

Jest się czym chwalić. 

Oddaje głos na @Jabłko, bo Art za dużo wersów kompletnie bez sensu. Tylko wplecione wyzwiska.

Jak ktoś chce zagrać w Metina na TBD - pisać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...