Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Plugin/Skrypt Wypadanie Itemków z Ramki / Emotikony Na Chacie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


Jak W Temacie


Plugin/Skrypt na Wypadanie Itemków z Ramki


(Nie działają cuby) a frameprotect też nie (ma może ktoś skonfigurowany?)


i


Emotikony Na Chacie 


91155276886254836185.png

Opublikowano

masz flagi to worldguarda i ustaw na deny:

entity-item-frame-destroy 

entity-painting-destroy 

jest tez plugin 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/frameprotect/

@CzarnyPolska Flagi WG nie działają a co do FrameProtect to też nie działa... gracze normalnie mogą wyjmować Rzeczy z Ramek

91155276886254836185.png

Opublikowano

skrypt.

on click with frame:
	if player doesn't have permission "frame.sortiq":
		cancel event
Opublikowano

 

skrypt.

on click with frame:
	if player doesn't have permission "frame.sortiq":
		cancel event

sprawdzę i dam Edit :)

 

@Sortiq wyskakuje błąd :/ źle napisany skrypcik ale dziękuje i czekam na następne odpowiedzi

91155276886254836185.png

Opublikowano

Jak chcesz emotikony to łapaj:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/smileychat/

A do ramek polecam

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/frameprotect/

Najnowszą wersję pobierz.

Jak nie działa to mi napisz.

A ci wyślę moją wersje która działa.

Jak pomogłem daj łapkę :)

Niestety FP nie działa :( ale za SC Dziękuję :) 

91155276886254836185.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...