Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co mogło by być w itemshopie, aby nie dawać graczom przewagi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Możliwość pisania kolorowych tabliczek.

- Ładna ranga.

- Możliwość używania kolorów na chat.

- /tpa możliwość teleportowania się do innego gracza za jego zgodą.

- Wolny slot na serwerze to też nie jest przewagą :P.

-  Jakieś jedzonko do kit to też nie jest zbyt duża przewaga.

4469015047.png

Opublikowano

@Up

Ale diamenty I jajka spawnujace to przewaga

._.

@topic

Kolorowa ranga

Kolorowy nick

Kit jedzenie

VIP room z enchantingiem 20lvl I kowadla

komenda hat

fly

 

:D

Ucze sie pisanie Pluginow!


 


:ninja:

Opublikowano

@Up

Ale diamenty I jajka spawnujace to przewaga

._.

@topic

Kolorowa ranga

Kolorowy nick

Kit jedzenie

VIP room z enchantingiem 20lvl I kowadla

komenda hat

fly

 

:D

A fly to nie przewaga?

Opublikowano

Jak masz minigry to możesz próbować zrobić klasy dla VIPów. W Skripcie możesz napisać jakieś ciekawe, ale bezwartościowe skrypty w stylu różdżki strzelającej fire charge'ami. Komenda /me też jest ciekawą opcją. Możesz też zablokować np. stawianie beaconów i dać to tylko swoim VIPom (da się zrobić worldguardem, w pliku blacklist).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...