Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koreański dubbing z angielskimi napisami


Beni0o

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dłuższy czas przeszukiwałem google i mpc`ta w poszukiwaniu tutoriali gdzie mogę zmienić sobie język gry na koreański na EUNE. Niestety to co znalazłem (edytowanie notatnika z pl_PL na ko_KO/kr_KR) nie działa, crash`uje mi clienta, a testowałem również na zmianę en_EN (czy przypadkiem źle nie wpisywałem), jednak nawet tutaj crash jest. Drugim tutorialem był odszukaniem notatnika w folderach nazwanych typu 0.00.0.135, jednak u mnie w żadnym z tych folderów nie ma żadnego notatnika. Jeżeli ktoś zna jak zrobić koreański dubbing z angielskimi napisami, bardzo prosiłbym o wytłumaczenie.


149208901.png

 

Opublikowano

Witam. Dłuższy czas przeszukiwałem google i mpc`ta w poszukiwaniu tutoriali gdzie mogę zmienić sobie język gry na koreański na EUNE. Niestety to co znalazłem (edytowanie notatnika z pl_PL na ko_KO/kr_KR) nie działa, crash`uje mi clienta, a testowałem również na zmianę en_EN (czy przypadkiem źle nie wpisywałem), jednak nawet tutaj crash jest. Drugim tutorialem był odszukaniem notatnika w folderach nazwanych typu 0.00.0.135, jednak u mnie w żadnym z tych folderów nie ma żadnego notatnika. Jeżeli ktoś zna jak zrobić koreański dubbing z angielskimi napisami, bardzo prosiłbym o wytłumaczenie.

 

KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO

 

A tak na serio, to wątpie iż jest to możliwe, poza tym po co Ci to?

Opublikowano

Ja sam nie wymyśliłem żeby wpisać tam ko_KO, tak pisało w poradniku. Polski dubbing zawsze mnie irytował, a teraz kiedy go zmienili, jeszcze bardziej mnie irytuje, więc chcę go zmienić - na koreański, moim zdaniem jest najlepszy z wszystkich pozostałych. Tyle powinno Ci starczyć.


149208901.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...