Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Pomóżcie! obco krajowcy niszczą mi server!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc. od niedawna mam problem , wbijają na mój serwer [1.5.2] ludzie z "jak mówili" brazyli 
Ale mniejsza z tym i wywalają diaxy i inne eq z gm1 skąd oni to mają ?
zobaczylem jak jeden wywala kazdy gracz mial cale eq diaxów 
zbanowalem jego 1 tydzień spokój i nastepni przysli da sie to jakoś zablokowac 
poprostu jak by mieli gm1
mam plugin AntiCheatPlus
doradzicie cos prosze!

Opublikowano

Nie wydaje mi się żeby mówili prawdę o tej Brazyli.

Prawdopodobnie mieli nick podobny do admina tylko w środku nicku było "?".

Jeśli tak to zablokuj to w authme.(Dodaj do niedozwolonych znaków).

1399648286-U815990.png

Opublikowano

&bpoprostu to sie dzieje od miesiaca piszą w innym języku bralem invsee mieli nic za chwile cale eq diax i o co chodzi mam plugin NoCheatPlus pomożecie ? :(


Pomoże ktoś ???


Mapa nie ma już sensu dlatego bd robił "nową edycje" i chce na niej juz miec wszystko zabezpieczone .

Oni poprostu maja hacki lub cos na gm1 lub give bo mieli duzo diax bloków !

Cześć :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...