Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję braku odpychu z konia/WH na serwer ShivaMT2


MC30000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie poszukuję Brak Odpychu z konia Lub WH(WaitHacka) Na Server ShivaMt2.

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

O ile się orientuję to żaden hack na odpychanie z konia juz nie dziala. Za dobre zabezpieczenia są.

Przykladowo, grajac na iMetinie przez 2lata na poczatku dzialal normalnie bot na nieodpychanie z konia i wszystko smigało, moznabyło expic do woli.

Teraz natomiast nie dziala nawet głupi BS...

Moim zdaniem era hackow do metina sie skonczyla :/

PS. Jesli ktos jednak ma BSa albo nie odpychanie z konia do iMetina to niech pisze, dzieki.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

O ile się orientuję to żaden hack na odpychanie z konia juz nie dziala. Za dobre zabezpieczenia są.

Przykladowo, grajac na iMetinie przez 2lata na poczatku dzialal normalnie bot na nieodpychanie z konia i wszystko smigało, moznabyło expic do woli.

Teraz natomiast nie dziala nawet głupi BS...

Moim zdaniem era hackow do metina sie skonczyla :/

PS. Jesli ktos jednak ma BSa albo nie odpychanie z konia do iMetina to niech pisze, dzieki.

 

Skonczyla powiadasz?

Idz do szkoly sie poducz... swiat informatyki jest taki ze jak da sie cos zrobic to da sie to obejsc... haków nigdy sie niepozbedziesz niewiadomo co...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...