Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak poprawnie wgrać Questa na plikach Terenzo ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem jak dokładnie wgrać questa na plikach terezno ?
wrzuciłem questa do ścieżki : "/root/usr/home/mt2/share/locale/poland/quest"

w maszynie wpisuje :

cd /root/usr/home/mt2/share/locale/poland/quest

działa super  ale jak wpisuje : /qc Start.quest (nazwa questa) to maszyna jedyne co wyświetla to :

"Succes all ! " ? gdy wchodze na serwa Quest sie nie wyświetla ...

Let's play....

Opublikowano

cd /root ??!

Powinno być

cd /usr/home/mt2/share/locale/poland/quest

I potem ./qc Nazwa_Questa.quest

Ja zawsze na Questy nadaje CHMOD 777

I prawie wszystkie działają

Jak Ci nie działa spróbuj innego :>

Opublikowano

Dzięki coś mi się zjebało ale zrobiłem od nowa maszyne i wszystko śmiga ;)

a tak przy okazji ... mógłby ktoś powiedzieć co w tym Quescie jest źle ?

if pc . getqf ( "basic_weapon" ) == 0 then
pc . setqf ( "basic_weapon" , 1 )
if pc.get_job() == 0 then
pc.give_item2(19, 1)
pc.give_item2(3009, 1)
pc.give_item2(11209, 1)
pc.give_item2(13009, 1)
pc.give_item2(12209, 1)
pc.give_item2(14009, 1)
pc.give_item2(15009, 1)
pc.give_item2(16009, 1)
pc.give_item2(17009, 1)
elseif pc.get_job() == 1 then
pc.give_item2(19, 1)
pc.give_item2(1009, 1)
pc.give_item2(2009, 1)
pc.give_item2(13009, 1)
pc.give_item2(11409, 1)
pc.give_item2(12349, 1)
pc.give_item2(14009, 1)
pc.give_item2(15009, 1)
pc.give_item2(16009, 1)
pc.give_item2(17009, 1)
elseif pc.get_job() == 2 then
pc.give_item2(19, 1)
pc.give_item2(11609, 1)
pc.give_item2(13009, 1)
pc.give_item2(12489, 1)
pc.give_item2(14009, 1)
pc.give_item2(15009, 1)
pc.give_item2(16009, 1)
pc.give_item2(17009, 1)
elseif pc.get_job() == 3 then
pc.give_item2(5009, 1)
pc.give_item2(7009, 1)
pc.give_item2(11809, 1)
pc.give_item2(13009, 1)
pc.give_item2(12629, 1)
pc.give_item2(14009, 1)
pc.give_item2(15009, 1)
pc.give_item2(16009, 1)
pc.give_item2(17009, 1)
end
if pc . countitem ( item ) == 0 and pc . weapon ~= item then
say ( " Witamy na mt2" )
say ( "Dostales:" )
say ( "Księge Opanc. Konia" )
say ( "11LVL konia" )
say ( "buty wiatru" )
say ( "eq+9 na 1LvL" )
say ( "100K yang" )
say ( "czerwone mikstury" )
say ( "niebieskie mikstury" )
say ( " Miłej gry! <img src='http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />" )
horse . set_level ( 11 )
horse.ride ()
pc . give_exp2 ( 100000 )
pc . give_item2 ( item )
pc . give_item2 ( 27003 , 200 )
pc . give_item2 ( 27003 , 200 )
pc . give_item2 ( 27003 , 200 )
pc . give_item2 ( 27006 , 200 )
pc . give_item2 ( 27006 , 200 )
pc . give_item2 ( 72702 )
pc . give_item2 ( 50052 )
pc . change_money ( 100000)
end
end

 

 

 

Bo gdy go wgrywam wyskakuje : "core dumped"

Let's play....

Opublikowano

Jaki błąd dokładnie wyskakuje?

I czy serio masz w say'u to:

say ( " Miłej gry! <img src='http://www.mpcforum....tyle_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />" )

??

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Jaki błąd dokładnie wyskakuje?

I czy serio masz w say'u to:

say ( " Miłej gry! <img src='http://www.mpcforum....tyle_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />" )

??

nie nie mam tego linku z mpc po prostu musiałem to jakoś wkleić ... a tak jak mówie wyskakuje core dumped

@Edit

Dokładnie to pisze tak :

"Segmentation fault "core dumped " "

@Edit2 nie wiem dlaczego ale inne questy mają ten sam problem ... robie coś źle  ?

@Edit3 dziwne ... ścieżke w fillezilla mam :"/root/usr/home/mt2/share/locale/poland/quest"

lecz  w maszynie wpisuje bez root i mi wyskakuje ten błąd a jak piszę z root to wyskakuje mi ./qc brak dostępu Wtf ? O_o?

Let's play....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...