Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gwałtowne spadki FPS w League of Legends


KaczorMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie, chciałbym przedstawić mój następujący problem.

We wrześniu kupiłem laptopa Lenovo G580.

Oto moje parametry laptopa:

- Pamięć RAM 8 GB,

- Procek i3, 2,50 GHz dwurdzeniowy,

- Karta GeForce 710M,

- Windows 8,

- 64-bitowy,

 

 

Moje pytanie brzmi: Na początku mojej gry podkreślam na wymaganiach najmniejszych posiadałem po 100-200 FPS. Do tej pory było wszystko dobrze, ale przez jakieś 2 tygodnie (może to jest spowodowane ostatnimi patchami) moja liczba FPS gwałtownie spadła. Mam około 50-60 FPS mi to nie przeszkadza, ale zastanawiam się jak to się stało.

Moje drugie pytanie brzmi następująco: Podczas grania moja stabilna ilość klatek się nie zmienia, ale są takie momenty, gdzie spada mi do 20-30 FPS i po około 10-ciu minutach jest już dobrze. Kiedy odpaliłem menadżer zadań, pojawiło mi się, że sam LoL (wtedy jak są te spadki) zżera mi 1,2 GB RAM-u.

Da się to jakoś naprawić? (Reinstall, opcja napraw nie pomogły).

 

Z góry dziękuje i czekam jak na najszybszą odpowiedź.

 

Opublikowano

sprawdz,czy ci sie nie przegrzewa,

przeczysc kompa ccleanerem/zeskanuj antywirkiem

jesli masz takie spadki i tak malo fpsów na takim sprzecie,to albo masz duuzo wirusow albo ci sie przegrzewa,nie ma innej opcji :-) chyba ze masz tak tylko w lolu,jak jest w innych grach?

baner.png

Opublikowano

Pewnie używa ci zintegrowanej karty graficznej, ustaw aby gry używały dedykowanej grafiki.

 

A właśnie, grasz na podpiętym zasilaczu czy na baterii ?

Opublikowano

Gram na zasilaczu, a to coś zależy?

 

Jak zmienić tą kartę dedykowaną na gry?

Tak, zależy bo na baterii ma inny tryb włączony (tryb oszczędzania), a na zasilaczu ciągnie jak najwięcej mocy.

 

Poszukaj na necie tego.

Take it easy my friend

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...