Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostane GM lub TGM (Zobacz a nie pożałujesz)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩


                                                                     •••  • •Coś o Mnie•• •••


Witam mam na imię Dawid mam 19 lat i aktualnie mieszkam w Chorzowie.Chodzę do Liceum o profilu Wojskowym.Moje zainteresowania to :


- Gry Komputerowe


- Dziewczyny ;D


- Sport


- Sztuki Walki (MMA i Krav Maga) 


Oczywiście jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej to PW lub GG ;)


▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩


                                                                   •••  • •Doświadczenie•• •••


Więc zacznijmy od doświadczenia pewnie ktoś zapyta się mnie czy posiadałem swój serwer ? odpowiedz brzmi tak posiadałem aż 4 serwery Hamachi oraz byłem adminem na 1 Dedyku.


Komendy znam bardzo dobrze a nawet za dobrze gdyż dużo znam na pamięć.Jako osoba doświadczona mógłbym pomóc na serwerze np w :


- Organizowaniu Eventów


- Oczywiście ogarniać Boty oraz ludzi którzy lubią sobie cheatować ;)


- Dbać o porządek gwarantuje bycie na serwerze codziennie przez minimum 12 godzin


- Pomagać użytkownikom  w razie problemów


- Szukanie bugów itd.


I wiele więcej Wszystko co będzie ode mnie wymagał Założyciel. Jeżeli chodzi o dogadywanie się w teamie to potrafie dogadać się z każdym nie zależnie od charakteru,wieku i płci . ;)


▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩▩


                                                                      •••  • •O posadzie •• •••             


Aktualnie szukam posady GM lub TGM Oczywiście TGM jeżeli ktoś chce mnie przetestować :) Jak się ze mną skontaktować ?


Można poprzez Gadu Gadu - 42598558 Oraz PW tutaj na forum ;)


I na koniec przepraszam was za takie brzydkie podanie ale moim zdaniem podanie to nie wszystko tak więc mam nadzieje żę uda mi się z kimś współpracować i co najważniejsze ! UWAGA 


JESTEM CHĘTNY NA SERWERY DEDYKOWANE ORAZ HAMACHI nie ma różnicy !! ;).


Opublikowano

Cześć

 

Całkiem fajne podanie ;) , zapraszam na PW !

 

Pozdrawiam

86609055853348996726.png

 

Zapraszam serdecznie na najlepszy MEDIUM HARD !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...