Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fina Ligi Mistrzów - typujemy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za kilkanaście dni 24.05.14 w Lizbonie staną na przeciwko siebie piłkarze Realu i Atletico :) Kurka zabrzmiało to tak, jakby się szykowali na wojnę :) Jak myślicie, która drużyna będzie górą?

Myślę, że będzie remis w regulaminowym czasie gry ze wskazaniem na Real... Fajnie byłoby pojechać do Lizbony na ten meczyk. Byłem w ubiegłym roku w Londynie na finale i atmosfera jest niepowtarzalna :)

Opublikowano

Wedłu mnie wygra ATM , w tym sezonie to co oni grają nie mieści się w głowie .

Simeone przez te kilka lat z ATm zrobił maszynę do wygrywania ;)

Liczę na bardzo ciekawy mecz i pojedynek Benzema - Costa ;>

Myślę , że mecz skączy się wynikiem 2-1 dla ATM .

Opublikowano

W samych spotkaniach ostatnich z Atleti nie wypadliśmy źle:

CdR wygrana 3:0 i 2:0 no i w lidze 2:2 ;p

Wcześniejsza porażka, nie wliczam już ;_;

 

Myślę, że to będzie cięzki mecz ale do wygrania ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Jestem przekonany że mecz nie zakończy się na remisie, nie będzie żadnych dogrywek ani karnych..

To jest etap na którym obie drużyny uderzą do ataku, a coś tak czuje że Atletico wygrał 2:0

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

Jak najbardziej za Atletico.

Niech bogactwa w końcu polegną :)

ViVa Athletic.

nq89ka.png


Sygnaturka by Versy. Dzięki Ziom :)


BlackShot: Danielr ON_ 


CABAL online: ZeZoPL ON _30lv


Metin2: OFF_in serach the server...

Opublikowano

Jak Atletico wygra to w pierwszy dzień okna transferowego wykupią im cały skład.. już przed oknem niektóre kluby robią rezerwacje :)

 

Atletico wygra chociaż łatwo nie będzie

i oby Costa wyzdrowiał !!!!

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

Potwierdzone jest, że Costa nie zagra. Nie wiadomo co z Turanem. 

Opublikowano

Tylko Atletico xD

 

Wygraja jak zawsze ... Taka prawda ...

Opublikowano

@UP

 

Wątpię żeby potrzebne były karne do wyłonienia zwyciężcy

chociaż występ Diego Costa stoi pod znakiem ?

i mozliwe ze Atletico będzie grać bardziej defensywnie

Ale trudno uwierzyć żeby podczas meczu dwóch najlepszych klubów świata doszło do remisu w 90 minut :)

 

Stawiam na Atletico 1:0

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

Niestety Diego Costa najprawdopodobniej nie wystąpi w meczu a więc nie będą mieć tak ofensywnego nastawienia. A więc HALA madrid. <3 3:0 tak typuje i takie są moje przewidywania, ponieaż Ronaldo zagra w finale ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...