Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [Skript] KitArena - Własne areny na Twoim serwerze !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, dzisiaj mam dla Was skrypt który wykonałem - ja.

Mianowicie - KitArena.

 

 

 

Co on robi?

Dodaje na Wasz serwer arenę Wioska 

na której dostajecie wyznaczone itemki i się bijecie.

Areny można dodawać samemu, bo narazie jest jedna.

Nie tylko to!

Można robić "spawn" w dowolnym miejscu na Waszej mapie.

Mapę niestety trzeba robić ręcznie, bo skript nie ma takiej możliwości.

 

Jeśli użyjecie komendy /ka dolacz wioska

Zostaniecie przeteleportowani w miejsce które ustawił Administrator.

Dostaniecie ekwipunek i się bijecie.

W przyszłości mam zamiar rozbudować bardziej ten skrypt.

To jest wersja 1.0.0 BETA, więc mam czas do rozbudowania skryptu.

 

Zaraz wyskoczą hejterzy, którzy będą sapali, że skrypt ma pare linijek, że jest nie potrzebny itp...

mówcie sobie co chcecie mi to lata koło nosa (;

 

 

 

JAK DODAĆ WŁASNĄ ARENE?

Po pobraniu mojego skryptu klikamy PPM*

na plik KIT_ARENA.sk i otwieramy go dowolnym notatnikiem (Ja polecam NotePad++)

Następnie zjeżdzamy w dół i szukamy komendy /ka spawn wioska

Kopiujemy całą zawartość od tej komendy w dół

Wklejamy niżej.

 

Potem w linii

on command "/ka spawn wioska"

zmieniamy słowo "Wioska" na nazwe naszej areny

Potem niżej w linii 

execute player command "/setwarp wioska

Zamieniamy "wioska" na nazwe naszej areny którą wybraliśmy wyżej.

W linii

on command "/ka dolacz wioska" 

Zmieniamy wioska na nazwe naszej areny.

Od linii

        execute console command "give %player% 298 1"

do linii

         execute console command "give %player% 320 64"

Zmieniamy nasze itemki:

Give - komenda która daje item

%player% - wyznacza gracza   

                                                       320 - id zmieniamy je kiedy chcemy dać inny item (MUSI BYĆ ID!)

64 - ilość jaką chcemy dać       

W linii

execute player command "/warp wioska"

Zamieniamy słowo "Wioska" na nazwe naszej areny

Jeżeli robimy nową arene, możemy usunąć linijke

        give stick of knockback 3 to the player

Jest ona w tym wypadku niepotrzebna.

 

 

 

 

To tyle, mam nadzieje, że ten skrypt komuś pomoże, jeśli podoba Ci się

zostaw lajka i bądz jak Maciek z Klanu!

 

 

 

    Pozdrawiam.  ;)

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOWNLOAD

 

 

 

WERSJA 1.0.0 BETA



http://speedy.sh/F27Je/KIT-ARENA.sk
https://www.virustotal.com/pl/file/58155c34d8240d7ec6fc2a0b8e28a1b167ba48645f98ce95f6ff7800052c2efe/analysis/1399573348/

 

 

 

 

 

 

CHANGELOG

 

--

 

 

 

 

 

 

 

 

BUGI

 

--

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Ciekawe .. Wkoncu cos wiekszego , lepiej zamiast downloadu dodaj link z pastebin :)

                             thks99znripz.jpg

                                                                           by KoNdZiUKing

Opublikowano

Oto ten wasz pro skrypt

 

 

###########################################
#                                         #
#              KitArena                   #
#              TheHappiness               #
#              MPCForum                   #
#              Wersja 1.0.0 BETA          #
#                                         #
###########################################
 
###############################################
#                                             #
#         Polecam dla serwerow PVP z arenami  #
#                                             #
###############################################
 
###############################################
#                                             #
#     Zakaz rozpowszechniania bez zgody       #
#     Zakaz podpisywania siebie jako autora   #
#     Zezwalam na zmienienie pod siebie       #
#     Zezwalam na dobrowolne dodawanie aren   #
#                                             #
###############################################
 
command /ka spawn wioska:
trigger:
execute player command "/setwarp wioska"
on command "/ka dolacz wioska"
permissions: ka.wioska
trigger:
execute console command "give %player% 298 1"
execute console command "give %player% 299 1"
execute console command "give %player% 300 1"
execute console command "give %player% 301 1"
execute console command "give %player% 322 5"
execute console command "give %player% 320 64"
execute player command "/warp wioska"
give stick of knockback 3 to the player
on command "/ka opusc wioska"
trigger:
execute console command "ci %player%
execute player command "/spawn"

 

Nie wiem jak wy, ale ja śmiechłem. Dobry shit, nie ma co.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Oto ten wasz pro skrypt

###########################################
#                                         #
#              KitArena                   #
#              TheHappiness               #
#              MPCForum                   #
#              Wersja 1.0.0 BETA          #
#                                         #
###########################################
 
###############################################
#                                             #
#         Polecam dla serwerow PVP z arenami  #
#                                             #
###############################################
 
###############################################
#                                             #
#     Zakaz rozpowszechniania bez zgody       #
#     Zakaz podpisywania siebie jako autora   #
#     Zezwalam na zmienienie pod siebie       #
#     Zezwalam na dobrowolne dodawanie aren   #
#                                             #
###############################################
 
command /ka spawn wioska:
trigger:
execute player command "/setwarp wioska"
on command "/ka dolacz wioska"
permissions: ka.wioska
trigger:
execute console command "give %player% 298 1"
execute console command "give %player% 299 1"
execute console command "give %player% 300 1"
execute console command "give %player% 301 1"
execute console command "give %player% 322 5"
execute console command "give %player% 320 64"
execute player command "/warp wioska"
give stick of knockback 3 to the player
on command "/ka opusc wioska"
trigger:
execute console command "ci %player%
execute player command "/spawn"

Nie wiem jak wy, ale ja śmiechłem. Dobry shit, nie ma co.

Jak już pisałem wcześniej, nie obchodzą mnie krytyki innych.

 

Może dla Ciebię to "shit" dla mnie taki skrypt może się przydać.

PS. To wersja 1.0.0 BETA, w przyszłości zmienisz zdanie. ;P

 

 

No, no... coś ciekawego, tylko po co wykonywanie komendy przez konsole? To przecież jest w sk. ^^

 

Dla mnie komendy przez konsole wydają sie lepsze. :P

Dzięki za opinie.

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Jak dla mnie skrypt w ogóle nie jest profesjonalny i nie zbyt przydatny do tego nie zapisuję eq i trzeba mieć essentials, aby działało, taka jest moja opinia nie mam zamiaru krytykować ale mógłbyś to trochę edytować i jeszcze jedena ważna uwaga wyrzuć te "on command" ponieważ oznacza to, że jak wpiszemy tą komendę to coś się wykona czyli możemy to wpisać nawet jeżeli nie jesteśmy zalogowani "on command" służy głównie do tego, aby blokować coś jeżeli jesteśmy na czymś..

Opublikowano

No zajebiste , ale  licz się z tym że są osoby które podrabiają "Skrypty" lepiej by było gdyby był to PLUGIN ;] . Ale takto nice . 
P.S polecam nauczyć się Javy .

212z9rs.jpg

Opublikowano

Jak już pisałem wcześniej, nie obchodzą mnie krytyki innych.

 

Może dla Ciebię to "shit" dla mnie taki skrypt może się przydać.

PS. To wersja 1.0.0 BETA, w przyszłości zmienisz zdanie. ;P

 

 

 

Dla mnie komendy przez konsole wydają sie lepsze. :P

Dzięki za opinie.

 

Komendy wywoływane przez konsolę zabierają więcej czasu na ich wykonanie i przy odrobinie szczęścia mogę się w ogóle nie wywołać.

Skoro krytyka cię nie obchodzi i myślisz, że zmienię zdanie to najpierw muszę cię uświadomić jaka przepaść nas dzieli.

Więc tak, system aren/eventów mam napisany od dawien dawna, czasem tylko z nową wersją skripta coś zaktualizuję, ale nie jest to tak jak w twoim wypadku (3 komendy, ponadto nie rozpisane na argumenty LOL). Z resztą po co ja się siłuję.. Spróbuj najpierw zrobić coś na moim poziomie (patrz sygnaturę) to może wtedy uznam to za coś pożytecznego, bo taki kawałek kodu jaki tutaj zaprezentowałeś no pożal się Boże to jest zwykłe gówno.

Osobiście mnie by było wstyd coś takiego puszczać do internetu, jeszcze na publiczne forum.. 

417711489342956987022.png

Opublikowano

Komendy wywoływane przez konsolę zabierają więcej czasu na ich wykonanie i przy odrobinie szczęścia mogę się w ogóle nie wywołać.

Skoro krytyka cię nie obchodzi i myślisz, że zmienię zdanie to najpierw muszę cię uświadomić jaka przepaść nas dzieli.

Więc tak, system aren/eventów mam napisany od dawien dawna, czasem tylko z nową wersją skripta coś zaktualizuję, ale nie jest to tak jak w twoim wypadku (3 komendy, ponadto nie rozpisane na argumenty LOL). Z resztą po co ja się siłuję.. Spróbuj najpierw zrobić coś na moim poziomie (patrz sygnaturę) to może wtedy uznam to za coś pożytecznego, bo taki kawałek kodu jaki tutaj zaprezentowałeś no pożal się Boże to jest zwykłe gówno.

Osobiście mnie by było wstyd coś takiego puszczać do internetu, jeszcze na publiczne forum.. 

To co napisałeś jest prawdą tylko teraz pytanie, dlaczego Ci ludzie taki mały skrypt tak pozytywnie to opisują i ciągle mu/jej dają like po prostu nie rozumiem tego taki skrypt można napisać w parę sekund, skrypt całkowicie nie korzysta z zmiennych nie ma argumentów, nie ma zablokowanych działań np: komendy, żeby się nie dało wpisać po prostu skrypt bezużyteczny a mimo to i tak jest  tak pozytywnie oceniany..

Opublikowano

To co napisałeś jest prawdą tylko teraz pytanie, dlaczego Ci ludzie taki mały skrypt tak pozytywnie to opisują i ciągle mu/jej dają like po prostu nie rozumiem tego taki skrypt można napisać w parę sekund, skrypt całkowicie nie korzysta z zmiennych nie ma argumentów, nie ma zablokowanych działań np: komendy, żeby się nie dało wpisać po prostu skrypt bezużyteczny a mimo to i tak jest  tak pozytywnie oceniany..

Od wczoraj temat obserwuję i tyle co zdążyłem zauważyć to komentarze/lajki od randomowych ludzi z małą ilością postów, którzy w innych tematach też udzielają się nie mając o niczym pojęcia. Czyste nabijanie postów.

 

@antywarn

Zapomniałem dodać, że komentarz w skrypcie i opis w temacie dłuższy niż sam kod wykonawczy, beka.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Wrzuć skrypt na pastebina, nie bede pobierał pliku textowego..

Tak czy tak byś musiał robić ten plik, więc dałem inną wersje.

 

przy okazji ref ;D

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Ciekawe .. Wkoncu cos wiekszego , lepiej zamiast downloadu dodaj link z pastebin , oczywiście preferuje pluginy [są wydajniejsze]lecz skryptu tego użyje przy moim projekcie PVP ,popracuj nad pluginem wtedy będzie lepszy :3

 

Lajk oczywiście :)

1391501805-U179206.gif


1 kliknięcie to spalenie 1.42 kalorii, ale klikając Lubię to magicznym sposobem nie spalasz nicspróbuj na moim poście !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...