Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do wspólnej gry w symulatory? Napisz tutaj.


QuarK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukasz osób do wspólnej gry w symulatory? Napisz tutaj.

W związku z pojawiającymi się coraz częściej tematami dotyczącymi wspólnej gry, w symulatory. Postanowiłem utworzyć ten temat.

Możecie tutaj ogłosić, iż chcecie z kimś pograć w symulatory.

Należy to zrobić zgodnie z wzorem, nie łamiąc regulaminu.

 

Wzór:

 


[b]Nazwa symulatora:[/b]
[b]Twoje imię:[/b]
[b]Wymagania:[/b]
[b]Kontakt:[/b]
[b]Wiek (opcjonalne):[/b]

 

 

 

Pamiętaj! Post musi zawierać wzór, nie może mieć w sobie linków wychodzących oraz być zgodny z regulaminem forum.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa symulatora: Spintires
Twoje imię: Dawid
Wymagania: Mikrofon Wiek od 14 w zwyż
Kontakt: skype : dawidrat2 Steam: Dawidrat666
Wiek (opcjonalne): - ( Tylko orginał )

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
Nazwa symulatora: SimCity (2013)
Twoje imię: Krzysztof
Wymagania: Posiadanie Simcity, i ogólna wiedza o tej grze, oraz posiadanie skype bądź hangouts 
Kontakt: skype: krzysztofniepsuj
hangouts: [email protected]
 
Mam region w którym jest jeszcze kilka wolnych miejsc na miast, w których będą złoża węgla, rudy, ropy itp. Zapraszam do gry.

 

 

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...