Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Radeon r9 280x Gaming 3gb OC czy Zotac GeForce GTX 770


Bolgerpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli ten Radeon lepszy ? Niestety muszę kupić którąś z tych ponieważ np. taki 780gtx za prawie 2tyś a 290x już po 3000 

 

@Edit To skoro radeon to napiszcie który ?

 

Ten:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-280x-3gb-gddr5-384-bit-hdmi-2xdvi-dp-r9280x-dc2-3gd5-616821/

czy

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-280x-gaming-3gb-ddr5-pci-e-384bit-dvi-hdmi-2mdp-box-599404/

Słyszałem że ten msi gaming jest o wiele gorszy od zwykłych 280x A więc który lepszy ?

Opublikowano

Oczywiście że GTX 770 Zotac. Ale obudowa dobra musi być bo ugotujesz karte

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

mam jedno pyt. do Was po co mu taka karta? ta za 1tys spokojnie mu starczy na obecną chwilę do gier w fullhd,

zawsze 200zł do przodu

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

A po co mu 3GB i tak żadna gra tego nie wykorzysta.

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

Mnie nie obchodzi to ile karta ma gb w sobie. Radeona chciałem kupić dlatego ponieważ widać że dobry a Zalman Z3 Dobry do Zotac gtx 770 ?

 

Taki sprzęt kupuję:

 

Intel i5-4440

8gb ram

Zalman z3 PLUS ATX OKNO USB 3.0

Zasilacz Corsair vs 450w  ATX 120mm

Płyta AsRock H81M

 

Więc będzie ten Zotac się przegrzewać ?

Opublikowano

Nie powinna się przegrzewać.

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

Zotac ma głośne i mało efektywne chłodzenie. Odradzam ten wybór ;)

Wybierałbym pomiędzy R9 280X, a tą 770-tką:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx770-2gb-ddr5-px-256bit-dvi-hdmi-dp-box-gtx770-dc2oc-2gd5-582021/

Dlaczego 770? Głównie ze względu na ShadowPlay i dołączoną grę Watch Dogs. Po sprzedaży kodu (choć jest to nielegalne i do czego nie zachęcam!) wyjdziesz +/- na poziomie 1080 PLN.

Opublikowano

Zotac ma głośne i mało efektywne chłodzenie. Odradzam ten wybór ;)

Wybierałbym pomiędzy R9 280X, a tą 770-tką:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx770-2gb-ddr5-px-256bit-dvi-hdmi-dp-box-gtx770-dc2oc-2gd5-582021/

 

Dlaczego 770? Głównie ze względu na ShadowPlay i dołączoną grę Watch Dogs. Po sprzedaży kodu (choć jest to nielegalne i do czego nie zachęcam!) wyjdziesz +/- na poziomie 1080 PLN.

 

Zotac ma głośne i mało efektywne chłodzenie. Odradzam ten wybór ;)

Wybierałbym pomiędzy R9 280X, a tą 770-tką:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx770-2gb-ddr5-px-256bit-dvi-hdmi-dp-box-gtx770-dc2oc-2gd5-582021/

 

Dlaczego 770? Głównie ze względu na ShadowPlay i dołączoną grę Watch Dogs. Po sprzedaży kodu (choć jest to nielegalne i do czego nie zachęcam!) wyjdziesz +/- na poziomie 1080 PLN.

 

Ja także Polecam tą 770-ątke

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...