Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Serwer Na Plikach Sui'Ego


KamilScheicht

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników MPCFORUM.

W tym poradniku chciałbym pokazać jak stawić serwer na plikach Sui'Ego.

1.Sciągamy wszystkie podane poniżej programy :

FileZilla:

http://www.speedyshare.com/files/21459141/FileZilla_3.3.2_win32-setup.exe

hamachi:

http://www.speedyshare.com/files/21459333/hamachi.msi

Virtualbox:

http://www.instalki.pl/programy/download/emulatory/VirtualBox.php

xampp:

http://download.chip.eu/pl/XAMPP_167239.html

Navicat- MySQL

http://download.chip.eu/pl/Navicat-MySQL_921969.html

Po ściągnięciu wszystkich programów,instalujemy je.

Na pulpicie robimy nowy folder .

Instalujemy do niego nasze pliki serwerowe.

Po zainstalowaniu otwieramy Virtualbox.

Potem klikamy nowy wybieramy naszą ścieżkę czyli Pulpit i nazwę naszego serwera i plik ,który jest tam zamieszczony.

Potem klikamy dalej.

Potem wybieramy FreeBSD na samej górze w nazwie piszemy mt2.

Pojawi nam się ilość do przeznaczenia pamięci RAM na serwer.

Wybieramy ile nam odpowiada.

Klikamy dalej .

Powstał nasz plik o nazwie mt2.

U góry mamy ustawienia klikamy .

Po załadowaniu wchodzimy w zakładkę sieć.

Wybieramy Hamachi Network...

Następnie uruchamiamy maszynę .

Gdy poprosi nas o id i haslo .

Wpisujemy

root

metin2

Po wpisaniu id i hasła ,piszemy sysinstall

wybieramy configure ,Netowrk,Interfaces

Uzupełniamy Wszystko tak jak u plików Raina czyli:

2 pierwsze zostawiamy

potem wpisujemy nasze ip z hamachi z koncówką normalną .

W następnym polu zmieniamy na 4.2.2.3

Zaś w kolejnym nasze ip z hamachi z koncówką 100.

Tam gdzie mamy 255.255.255....

Wpisujemy 255.0.0.0

Kilkamy Ok ,no,no

Wpisujemy komendy:

/etc/rc.d/netif restart

 

ifconfig.

 

Żeby otworzyć bazę danych w Navicat piszemy następujące komendy:

 

mysql -u root

 

CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'tutaj_swoje_haslo';

 

GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' WITH GRANT OPTION;

 

exit

 

Po wpisaniu tych komend otwieramy bazę danych : ))

 

./start

SERWER ON !

 

Pozdrawiam KamilScheicht.

Pomogłem,daj 5

Mam nadzieję ,że PORADNIK się przydał.

592a0aff978c9_post-141683-126874661456.jpg

Opublikowano

Jak ty jesteś prawdziwy Kamil Scheicht to wstaw Video Tutorial na YouTube, bo coś niewierzę :P

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

ta sam pisałeś jak na forum jest 2 tut z ssami mogłeś coś jeszcze dodać od siebie a nie tylko to co każdy zna już bo np ty nie napisałeś na pewno sam jak utworzyć baze danych nową bo było już w poprzednim poradniku to jest proste z resztą.

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

I poco piszesz coś co już jest, nawet ze screenami, no i widać że używane było CRTL+C i CRTL+V i trochę po zmieniane, że niby Ty pisałeś.

Więc nie ma czego doceniać, a jeśli prosisz, żeby to było ocenione to w skali od 1-10 wstawiam "-1".

 

Pozdrawiam

www.pajacyk.pl

 

Pomóż potrzebującym, wejdź na stronę raz dziennie i kliknij w brzuszek pajacyka. Każdy sponsor na tej stronie płaci 5 groszy za kliknięcie na fundację pajacyk.

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...