Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przyspiesz firefoxa! +polskie tłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbyś aby twoja przeglądarka używała nawet 80 razy mniej pamięci?

POBIERZ TEN 1 PLIK A TAK SIĘ STANIE!!!
 

https://www.dropbox.com/s/ndqrcm6cazfxi9f/frfx.rar
https://www.virustotal.com/pl/url/3404df600071dc96b5c7aba39368889226fcfa18d5d266826dfdffb740bf7243/analysis/1399405528/

Skan pliku 0/51

Dodatkowo dodałem do tego swoje spolszczenie specjalnie dla MPCForum!

A teraz przykład, że to działa:
Przed pobraniem tego firefox.exe używał od 250 000 do 500 000 RAMu.
Po pobraniu zmieniło się to!
Teraz używa od 500 do 20 000 :D
A sam program średnio 2 000
Dla osób, które chcą zobaczyć:

 

cover.png?dl=0

Opublikowano

nic nowego nie odkryłeś , o programie było już kilka razy na forum pisane

 

program fajny i wykorzystujący możliwości systemu w zrzucaniu nieużywanej pamięci aplikacji  z pamięci RAM, ma jednak wady i może powodować problemy z java skrypt czasem z flashem, u niektórych wręcz zamula przeglądarkę tak że lepiej go wyłączyć

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@up ja widzialem jedynie temat o jakiejs zmianie ip czy cos, a co do tego zamulania itp to u mnie wszytko jest ok wiec to chyba zalezy od kompa lub wersji przegladarki

cover.png?dl=0

Opublikowano

Nie wiem czemu ale mój AVG wykrywa trojana. Dropera dokładnie.

Nie pobieram, dopóki się sprawa nie wyjaśni.

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Faktycznie dziala !

 

http://scr.hu/1e0i/xdqae
 

A tu prosze reup :

 

http://www.multiupload.nl/0ORELZPWNN

Skan

https://www.virustotal.com/pl/file/4402be6b345fc06c82fce260bc86ed8099caf40b47b590aabd59506f5055398c/analysis/1399503086/

 

Nwm czy grozne czy

 

Jak nie bedzie pasowac skan to dam inny plik

 

Nie chcialo mi sie tlumaczyc, bo tam nawet nie ma co tlumaczyc ( 4 slowa )

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Dropper.Agent.VCZ - false positiv

Adware.FireOptimizer!bA9iJMRktNA - niby adware ale jednak nie. :X

W32.Cloda5f.Trojan.f6d2 -----

Generic.Win32.28278ab260!MD false positiv

Adware.Ultima - to samo co Up2

MSIL/FireOptimizer - nie wiem ;-;

VIRUS_UNKNOWN - pls.

Generic PUP.x - niby adware

Application/FireOptimizer - panda się ośmiesza

PE:Trojan.Win32.Generic.12705F8A!309354378 -----

MSIL.FireOptimizer - VBA 32 jeszcze lepiej niż panda :X

Adware.FireOptimizer.114688 niby adware

 

wygląda na czysty, przetestuje.

 

 

http://prntscr.com/3h6gx8

aż dziwne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...