Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Noobwaria 8.6 ZAPRASZAMY PIĄTEK 18:00


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                                             WITAM

  • Start już 9.5.2014 o godzinie 18:00!       -- PIĄTECZEK KOCHANI!
  •  
  • Postanowiliśmy wystartować po raz kolejny z Noobwarią!
    Tym razem, wprowadziliśmy kilka zmian... Przedewszystkim posiadamy od teraz nową kolokację naszego serwera dedykowanego. NoobWAR jest hostowany w Gdańsku w jednych z najnowocześniejszych datacenter w Polsce. Pingi dla graczy z Polski nie powinny przekraczać 20-25ms. Gwarantujemy wam płynną grę :) Jesteśmy również odporni na ataki z zewnątrz (czyt. DDoS). Sztab doświadczonych techników czuwa nad naszym serwerem w przypadku ataku. Druga zmiana to obniżenie zdobywania doświadczenia poprzez zabijanie graczy. zdecydowaliśmy zmiejszyć EXP ponieważ zbyt szybko był zdobywany poziom 55. Przez to gra traciła sens i nowi gracze nie mieli sensu by zaczynać grę na naszym serwerze.
  • Mamy nadzieje że spodobają wam się zmiany i gwarantuje wam że jest ich dosyć sporo!
  •  
  • Noobwaria OTS
  • noobwaria.zapto.org   PORT: 7171
  • 8.6
  • exp x5 skille x4 mlvl x 3
  • Parametry:
    Procesor: 4x2,5Ghz
    Ram: 4gb
    Prędkość łącza: 100 mb/s
  • Doświadczona administracja
  • Ochrona przeciwko atakom DDoS
  • Stabilny silnik
  • Wydetalowana mapa przystosowana pod WAR ots.
  • Własne, unikalne skrypty
  • Błyskawiczny save-server
  • Balans profesji
  • Serwer z długą historia
  • Dobre opinie graczy :) !
  • REAL WAR SYSTEM
  •  
  • MYŚLE, ŻE NAPRAWDE WARTO ZOBACZYĆ :)

UWAGA. WSZYSTKIE ITEMY Z SMS SHOPU MOŻNA ZDOBYĆ W GRZE! TO NIE KOLEJNY OTS DLA PIENIĘDZY! ZAPRASZAMY. PIĄTEK 18:00

post-589323-0-15547300-1399397448_thumb.png

post-589323-0-60268100-1399397457_thumb.png

post-589323-0-96408000-1399397467_thumb.png

Opublikowano

UWAGA. WSZYSTKIE ITEMY Z SMS SHOPU MOŻNA ZDOBYĆ W GRZE! TO NIE KOLEJNY OTS DLA PIENIĘDZY! ZAPRASZAMY. PIĄTEK 18:00

 

 

Skoro jest shop to server jest dla kasy...

Opublikowano

Chyba nie sądzisz, że będę utrzymywał go ze swoich pieniędzy? Owszem, moge dołożyć, ale jak kilka osob wyśle smsa za 3zł, to też będzie miło. Server nie jest dla kasy, ponieważ itemy są dostępne z questów dla graczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...