Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak naprawić wszystkie różowo-czarne tekstury


macio443

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!


Wiele osób na tutejszym forum ma problemy z teksturami w Garry's Modzie.


Znam na to sposób, a nawet kilka.


 


SPOSÓB #1


 


SteamCMD


 


1. Pobierz SteamCMD (KLIK)


(pobierasz z oficjalnej strony Steama)


 


2. Zrób bylejaki folder na pulpicie. Potem wypakuj to tam.


 


3. Otwórz to i poczekaj aż pliki się zainstalują.


 


4. Po zakończeniu wpisz "login anonymous"


 


5. Zrób folder na partycji C i nazwij go "CSS"


 


6. Następnie wpisz w SteamCMD "force_install_dir c:\CSS


 


7. Wpisz w konsolce "app_update 232330"


 


8. Poczekaj aż wszystkie pliki się ściągną.


 


9. Po pobraniu plików wejdź w Dysk C -> CSS i SKOPIUJ folder "cstrike"


 


10. Wejdz w Dysk C -> Program Files [64 bit - Program FIles (86x)] -> Steam -> SteamApps -> common -> GarrysMod -> garrysmod -> Addons.


 


11. Wklej folder "cstrike" do folderu "Addons".


 


12. Gotowe! Możesz grać na mapach używających tekstur z CS:S!


 


 


 


 


SPOSÓB #2


 


Poprzez pobranie plików ze strony.


 


1. Wejdź na stronę:



http://cscheater.era.ee/

2.  Wejdź w zakładkę "GarryContent"


SS:


tasr14.jpg


 


3. Kliknij przycisk z któregoś hostingu.


Ja polecam MEGA.


SS:


qu1fiq.jpg


 


4. Po pobraniu wypakuj folder do: Dysk C -> Program Files [64 bit - Program Files (86x)] -> Steam -> SteamApps -> common -> GarrysMod -> garrysmod -> addons.


 


5. Odpal grę i gotowe.


 


 


 


SPOSÓB #3


 


Kupienie gry.


(Nie polecam - w CS:S nikt nie gra :/)


 


SPOSÓB #4


 


Videotutorial - ANGIELSKI





Jeżeli pomogłem - zostaw lajka. Trochę mi zajęło pisanie tego - ale jest!


Jeżeli znacie jeszcze jakieś inne sposoby - piszcie w komentarzach!

#teams4bal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...