Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gotze czy Draxler? Farfan czy Błaszczykowski? Piszczek czy Lahm?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Draxler | Błaszczykowski | Piszczek

 

Draxler - wyższy, silniejszy, lepsze Long, lepsze główki, lepsze jebnię#ie :D

Błaszczykowski - po prostu grałem tym i tym, i jakoś Kubuś lepszy :D

Piszczek - wyższy, silniejszy, Polak, lepszy xD

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Gotze, Błaszczykowski, Piszczek.

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

po uj wydawać 35k jak można wydać 1k i ma się lepszego piłkarza ? draxler, błaszczykowski ( tylko żeby dobrze grał musi mieć wygodne buty i bilety dla rodziny na mecz :D ) i piszczu

Opublikowano

Draxler | Błaszczykowski | Piszczek

 

Draxler - wyższy, silniejszy, lepsze Long, lepsze główki, lepsze jebnię#ie :D

Błaszczykowski - po prostu grałem tym i tym, i jakoś Kubuś lepszy :D

Piszczek - wyższy, silniejszy, Polak, lepszy xD

Właśnie kupiłem sobie kubusia i farfana powiem ci że jednak farfan moim zdaniem jest lepszy bo jest silniejszy a strzały ma równie dobre :D

Opublikowano

Właśnie kupiłem sobie kubusia i farfana powiem ci że jednak farfan moim zdaniem jest lepszy bo jest silniejszy a strzały ma równie dobre :D

Znaczy wiesz, Farfan ogólnie wydaję się lepszy.

Ale Kubuś jest bardziej zespołowy xD chodzi o to, że Farfan nie potrafi jakoś tak dużo asystować jak Kubuś :D

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...