Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

YITIAN2 REAKTYWACJA SERWERA ZNOW ONLINE ! [Dedyk] [Easy]


Astera2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|

|

|

|

|
|
|
|

|

|

|

|

|

|

|

 

 

!!!! UWAGA !!!! SERWER JEST NA PLIKACH YITIAN2 Z 2012 WIEC NAPEWNO SPODOBA SIE GRACZOM BYLEGO YITIANA I NIE ZAWRACJAJCIE UWAGI NA TE BEZMYSLNE KOMENTARZE POD TYM TEMATEM GDYZ PISZE JE SAMA GIMBAZA KTORA CHCE NABIJAC POSTY :)

 

A TERAZ ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA PREZENTACJI SERWER JUZ JEST ONLINE.

 

azzar2logo.png

Prosze moderatora o usuniecie innych tematow z Azzar2 gdyz tamten serwer to przeszlosc i teraz startuje od nowa !

 

Witajcie .

Serwer Azzar2 startuje na nowo i chcialbym go zaprezentowac w nowej lepszej odslonie .

 

wstep.png

 

Serwer został bardzo zmieniony . Zostaly usunięte wszystkie bugi jakie były w poprzedniej wersji zostały dodane nowe dungeony . Usunięto poboczne questy które Wam bardzo przeszkadzały.

Poprawiono funkcjonalność clienta. Zmieniono całkowicie logowanie i wybór/tworzenie postaci , zmieniono stare obrazki .Została tylko ta stara strona serwera ale już niebawem ją zmienimy .

Ulepszono parametry serwera , na razie serwer pracuje na 2CH , ale myślę ze maszyna jest bardzo mocna i uciągnie około do 1500 ludzi bez większych lagów.

Jest to serwer Easy z nutką medium . Dzięki czemu rozgrywka jest ciekawe i nie monotonna .

 

Jeśli chodzi o exp i drop yang jest on typowy dla serwera easy/medium około 10-15 razy większy stosunkowo do metin2.pl

 

__________________________________________________________

 

Niegdyś Wielki i potężny kontynent był w dobrobycie , a mieszkańcom niczego nie brakowało . Jednak od momentu spadania dziwnych kamieni , które zostały nazwane przez mieszkańców ,, kamieniami metin" . Przez to ludzi zaczęli się klócić a okoliczne zwierzęta stały się bardzo agresywne i było je widać coraz bliżej miast ! . Kontynent rozpadł sie na 3 części , każda część jest nastawiona do innych wrogo i posiada swojego wladce . Są ułożone przy krawędziach kontynentu gdyż centrum zostało zajęte przez dzikie bestie . Nowe państwa przyjęły nazwę Shinsoo , Jinnio , Chunjo . Będziesz musiał do któregoś dołączyć i pomoc mu odeprzeć atak kamieni ,, metin " .

parametry.png

Serwer stoi na porządnym serwerze Dedykowanym z ochroną anty DDOS , a nie jakimś Vps za 20 zł .

 

Parametry tego serwera :

- Stabilna serwerownia Kylos.pl

- Mocny procesor Intel

- Dużo Ramu :)

A teraz może dokładniej

intel.png

 

Więc o lagach nie ma mowy.

 

 

Handlarze są standardowi typowi dla serwerów Easy/Medium . Itemy na start też nic szczególnego. Ale SS dam

 

 

handlarze3.png

 

 

tara.png

skille.png

Gdy będziemy mieli wybrane moce u Instruktorów idziemy do Strażnika Lokacji i będzie tam opcja , ,, Chce skille na P "

I to wszystko :)

systemulepszen.png

ulepszacze to
-- Szmaragd
--Niebieski Diament
--Bursztyn
--Niebieska Perla
--Czerwona Perla
--Biała Perla
Szansa na ulepszenie to zawsze 75% , przy najnowszych epikach 95%.

 

Oto zdjęci systemów ulepszeń

 

- Miecze 1 ręczne

 

miecze.png

 

- Bronie dla Sury

 

sura.png

 

- Bronie 2 ręczne

2reka.png

- Sztylety

sztuy.png

- Łuki

laczki.png

- Szaman

dzwon.png

-- Zbroje

stal.png

nowemapy.png

Siedliszcza Kamieni Metin2 (od 80 poziomu )

 

Wejście u Strażnika Nowych Lokacji

lokalizacje.png

 

Potrzebne przedmioty do wejścia : brak

 

Opis : To specjalna mapka na których są same metiny ! Dropia z nich kd +6 i perły .

 

 

kamieniemetinss1.png

siedliszcza.png

siedliszcza1.png

 

Drop z metków

 

dropzmetki.png

 

 

Mroczna Dolina

Od 160 poziomu

Expowisko

 

wyz.png

Smocza wyżyna

Dungeon

od 195 poziomu

Wymagany przedmiot

Zielony Diament x20

diamond.png

 

SSy

 

 

 

 

 

smocza.png

 

smoczek.png

Komnata Rycerskiego Pająka

od 80 poziomu

Potrzebny 20x Bursztyn - dropi ze szponów w V2

Wejście u Strażnika v3

straz.png

loch.png

Wieża Demonów

Od 40 poziomu

Potrzebne przedmioty : brak

To Standardowe DT

Wejście u Strażnika Wieży Demonów

Ramka_small.png

SS

dt.png

Diabelskie Katakumby

Od poziomu 80.

Wejście u Strażnika Katakumb

Znajduje się on pod DT

Wymagany Przedmiot Legendarny Pamiętnik dropi w DT

pamietnik.png

strazmol2.png

katakumby.png

 

Dodatkowo na naszym serwerze został kompletnie odmieniony wygląd miast i zostało dodane 100 nowych pytań do OX

Ramka_big.png

Eventy OX i inne będą bardzo często na naszym serwerze .

 

Chunjo

chunjoo.png

Shinsoo

Shinsoo.png

Jinno

jinno.png

Dodatkowo na naszym serwerze znajdziecie Mapę Handlowa

wstęp od 1 poziomu

wejście u Strażnika Nowych Lokacji

lokalizacje.png

handlowa.png

Odbugowana została Arena PvP . W każdym mieście znajduje się Strażnik Areny Walk

straz2.png

Arena.png

systempetw.png

zetc.png

Na serwerze jest dodany System Petów , oto ich zdjęcia a poniżej opis w jaki sposób wspomagają Twoja postać.

 

Opis

1. Lodowy Fenix
- 150 wartości ataku
- 150 obrony
- 1000 HP
2. Ognisty Fenix
- silny przeciwko zwierzętom 20%
- obrona 100
- szansa na otrucie 20%
3. Rudolf
- 25 % na krytyczne uderzenie
+ 40% szybkości
4. Azraeluś
100 wartości ataku
20% silny przeciwko nieumarłym
1500 hp
5. Pies
20% obrony magicznej
20% obrony na miecze
20% silny przeciwko ludziom
6. lew
30pkt. siły
30pkt wit
1500 hp
7.dzik
blok ciosów 20%
unikniecie ciosów 20%
osłabienie otrucia 20%
8.tygrysek
100 wartości ataku
100 obrony
20% na podwojony exp.


 

 

 

 

biolog.png

 

 

brj3.jpg

Na serwerze oprócz Biologa , Baek rownież zajmuje się zbiorem , po wykonaniu tych misji dostajemy ciekawe nagrody , aż do 250 poziomu . Kto z nich zbierze więcej rzadkich egzemplarzy przedmiotów potrzebnych do badan ? To zależy od Ciebie!


bony.png

Max HP 4000

Max Many 1000

6/7 bon BRAK

Inne bony to po 10 , 15 , 20 z reguły są tam wyjątki do 30% lub do 25%.

nowewierzchowce.png

Na naszym serwerze jest bardzo dużo nowych wierzchowców

Niektóre kupimy u handlarzy , niektóre dropniemy z metków a niektóre są w Item Shopie

 

dino.png

dino2.png

gryf.png

miotla.png

kon.png

noso.png

pego.png

owca.png

renif.png

sanki.png

smoczek2.png

ufo.png

uf.png

systemenergii.png

Na naszym serwerze jest system energii . Dzięki któremu nasza postać staje się silniejsza

Nad obracająca się moneta mamy taki znaczek

 

systemenergii.png

 

 

Musimy pogadać z Alchemikiem znajdziemy go w M1

 

alchemik.png

Będzie kazał kupić nam Odłamki energip znajdziemy je u Handlarki o imieniu Shazza

energia.png

Po zaniesieniu mu odlamków otrzymamy bonus na 2 godziny

 

___________________________________________________________________________________

 

 

Zdjęcia weryfikacyjne

1.

0203_225728.jpg

2.

0203_230022.jpg

 

linki.png

Adres Strony

azzar2.com.pl

Fan Page

www.facebook.com/ServerAzzar2

sygna.png

 

 

 

Wbijajcie to jest yitian2 .

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

WBIJAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPRAWDE WARTO pro serwer.......

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Ktoś ci pozwolił nazwać azzar2 reaktywacją ytiana?

Myślisz, że ludzie są aż tak  głupi że się na to nabiorą?

Serwer to sklejka gówna, które aż wylewa się na tym forum.

SORRY , TAKA RZECZYWISTOSC

1377531174-U173186.png

Opublikowano

WYpierdala* z tym gównem ... nie masz lepszej reklamy ?

Spokojnie kupie dzis na mpc reklame.

:angry: 

Ktoś ci pozwolił nazwać azzar2 reaktywacją ytiana?

Myślisz, że ludzie są aż tak  głupi że się na to nabiorą?

Serwer to sklejka gówna, które aż wylewa się na tym forum.

SORRY , TAKA RZECZYWISTOSC

Serwer jest naprawde PRO a ty poprostu hejtujesz bezmyslnie  :angry:

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Próba wybicia się na popularności Yitiana? Serwer słaby, nie polecam. Odradzam wręcz.

A grales zeby z oceniac ? Mysle ze nie po prostu chcesz hejtowac i nabijac posty  -.-

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Proszę dodać generator, czas do 16.

ok postaram sie dodac.

ok postaram sie dodac.

A tak wogole to po co ten generator jest ??

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

ok postaram sie dodac.

A tak wogole to po co ten generator jest ??

Po to żeby głupi miał zagadke. Takie są zasady na tym forum. nie chcesz to nie rób ale twoja prezka będzie w innym miejscu ;)

nlcEZxg.png

Opublikowano

ok postaram sie dodac.

A tak wogole to po co ten generator jest ??

 

Serwer dno, robi je jakiś dzieciak, który nie ogarnia ortografii jak widać ''wogole

''

Opublikowano

 

A grales zeby z oceniac ? Mysle ze nie po prostu chcesz hejtowac i nabijac posty  -.-

Tak, grałem. Poza tym, swoją opinię opieram też na nazwie tematu, która jest co najmniej żałosna.

Opublikowano

Czy Ty grałeś kiedykolwiek na Yitianie w 2012 roku..... wątpie, bo to gówno nie ma z Yt2 nic wspólnego.

Opublikowano

Doszedłem w prezentacji do momentu, w którym mówi o dwóch działających CH ...

 

Serwer słaby, a taką prezentację jak tu widzę chyba z piąty raz. Nie polecam !

Opublikowano

do autora : może by samemu skończyć gimnazjum, gdyż ilość błędów jakie zapodałeś, w postaci jakże wspaniałej wyolbrzymionej czcionki, jest tak duża że wypadałoby przypomnieć sobie lekcje z j. polskiego, a na pewno udać się na korepetycje :)

 

co do prezentacji : jest obrzydliwa i robiona na odwal się ( ale to moje osobiste zdanie z którym nie musisz się zgadzać ) , serwer postoi zapewne kilka dni i zrobi klasyczny " Game Over " jak zdecydowana większość tym podobnych xD 

Opublikowano

serwer jest poniżej poziomu jest zajebi*scie liny gorąco nie polecam grać na tym gó*nie!! zapraszam nat Ashion.pl  start o 17!!

67ba115e66b3.png

Na każdym serwerze możecie znaleźć mnie pod nickiem   QuattroPorte .

Opublikowano

Server dno !!!! gdzie na yitianie były pety, systemy energii, 10 tysięcy nowych wierzchowcó i tyle rodzajów ulepszeń, nie ma żadnej podobizny do yitiana -,- jak coś robisz zrób to porządnie.........

 

 

 

                                                                                                                            sygn2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...