Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zainstalowałem hacka do Gta sa i nie wiem jak go usunąć ;D


MrKongo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zainsatlowałem se hacka do gta sa Dokładnie to MoonlightEngine i nie wiem jak go odistalować bo nie mogę grać na moich ulubionych serwerach ;(

Prosze o natychmiastową odpowiedż

 

ROBIĘ BO LUBIE!

Opublikowano

Usuń te same pliki co dodałeś. A te co zamieniłeś przywróć orginalne. Dlatego się robi backup-y.

Nie Kumam (Wiem co to backup ale reszta nie wiem jak zrobić:D)

ROBIĘ BO LUBIE!

Opublikowano

Nie Kumam (Wiem co to backup ale reszta nie wiem jak zrobić :D)

Wgrywałeś poda. Musiałeś zrobić sztukę " Kopiuj wklej" Więc otwórz ten folder z tym modem. I usuwaj kolejno. Pliki które się znajdują w obu folderach. Jeśli się powtarzają zastosuj Back Up.

Opublikowano

Wgrywałeś poda. Musiałeś zrobić sztukę " Kopiuj wklej" Więc otwórz ten folder z tym modem. I usuwaj kolejno. Pliki które się znajdują w obu folderach. Jeśli się powtarzają zastosuj Back Up.

Jezuuuu  to moze zrobie reinstala bo kurde ja to w Reg Edicie dałem mogę napisać jakie pliki sa ktore dalem ale już wszystko usunolem i nic ;( Pliki:

:) MoonlightEngine

MoonLight Engine 1236 (regedit)

Clear MoonLight Engine registery (regedit 

 

I Nic wiecej nie dodawałem.

ROBIĘ BO LUBIE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...