Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy warto postawić Serwer RPG na autorskich plg i skryptach?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


 


E


 


K


 


L


 


A


 


M


 


A


 


A


 


A


LineCraft III


 


Witam wszystkich, jestem Kamil i mam 16 lat, w minecrafta gram około 4 lat i sprawa dotyczy


tego czy chcecie porządny serwer RPG który jest typu metin2 czy coś takiego, ale jest na poziomie metin2 pl


czyli nie wbijasz 100 lv w 2 dni tylko w dłuższym okresie jak np 4 miesiące czy coś takiego, poniważ widze


mało serwerów RPG a dużo osób chce taki, a jestem w stanie coś takiego zrobić pytam czy chcecie?


 


Ale serwer nie będzie na początku postawiony na mocnej maszynie ponieważ nie mam dużo pieniędzy ale o tym


będzie napisane niżej, serwer wyobrażam sobie tak , że będzie około 5,6 miast, i coraz silniejsze moby, maksymalny poziom aktualnie będzie


naprzykład 180 ponieważ wbicie takiego poziomu będzie wam dużo pracy zajmować...


będą lochy oraz inne rzeczy które będą przybierać gre RPG, chciałem także zrobić na serwerze że co miesiąc będą organizowane ligi serwera


ale co to ? osoby które są chętne zgłaszają się do ligi przez wpisy na liste na forum, przy czym serwer zostanie zamknięty na okres ligowy i wstęp


będa mieli osoby tylko wpisane na liste, ekwipunku podczas walki nie będzie można stracić jak ogólnie w grze, a można zyskać


nagrody typu: Doładowanie do telefonu za kwote 50zł za 2,3 miejsce 25zł


 


Skąd mam wziąść pieniądze na maszyne itp?


Jak pisałem wyżej nie mam dużo pieniędzy, więc wyobrażałem sobie, aby osoby którym chce się grać na serwerze, nie zaszkodzi odpuścić sobie paczki


czipsów czy tam innych rzeczy i zapłacić 1,23zł sms za wstęp miesięczny na serwer, ale pewnie myśli cie dlaczego macie płacić jak nie zna cie serwera


i być może nie jest fajny?, dlatego osoby które zaczynają gre mają 7 Dni darmowe konto, po 7 dniach zeruje się licencja, i musisz ją zapłacić


1,23zł sms to nie dużo dla jednej osoby, a 50 grających to około 30 zł zysku z sms, co daje już dokupienie około 1gb maszyny..


PIENIĘDZY NIE BĘDĘ WYDAWAĆ NA SIEBIE TYLKO NA SERWER!


 


OSOBOM KTÓRYM PODOBA SIĘ POMYSŁ PISZCIE W KOMENTARZACH, A KTÓRYM NIE PISZ CIE WYTŁUMACZENIE !


 


POZDRAWIAM KAMIL!


11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Pomysł spoko mam nadzieję że to nie będzie na pluginie heroes i btw 1gb ramu na hostowniach serwerów minecraft kosztuje 15zł.

Opublikowano

Noto może, ale mi chodzi oto że nie wydolę sam, dlatego potrzebuje pomocy graczy, ja wam zrobie serwer, ale musi cie też go utrzymywać :(

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Mi pomysł się podoba, jeśli postawisz taki serwer to jestem w stanie "wybulić" te 1,23zł żeby pograć. Tylko niech to będzie dobry serwer a nie jak 100 innych które padają po miesiącu bo dzieci robią serwery z gotowych paczek. Jeśli zrobisz trudny exp i ogólnie trudny poziom gry to będziesz miał graczy. Pozdrawiam, Flakor!

Opublikowano

Nie lubie metina, samo hasło "serwer wzorowany na metinie" mnie odstrasza, ale jakoś przeczytałem do końca, powiem, że jeśli serwer zyska dobrą opinię to może zagram :)

Jesli pomoglem daj Like.

Opublikowano

@

 Czy warto postawić Serwer RPG na autorskich plg i skryptach?

Nie, moim zdaniem pluginy są lepsze od skryptów.

Metin2 w MC< mc to minrkuft, na tym powinno zostac

Opublikowano

ref..

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Witam.. w kontynułowaniu pracy nad serwerem mam do was pytania

Chcecie aby na spocie. Expowisku byly 2, 3 potwory czy np 14 i na mapie jest big spot dla gildi np 30 mobow.. jak mysli cie?

 

Chcecie aby na serwerze byly runy exp 50% \ 100% exp np na 24 h?

 

I ostatnie.. czy chcecie aby wybieralo sie klase postaci ?

 

DAWAĆ ODPOWIEDZI !!!

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Nie polecam Ci robić serwera na modach jedynie go oskryptuj. Z doświadczenia wiem że to nie wypali.

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

Poszukuje 2 skrypterow.. chetni pw lub gg 32375329 :) oczywiscie wyplaty :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Ref...

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...