Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poprawiło się coś po ostatniej aktualizacji?


Canna.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka nie było mnie w grze około półtora tygodnia a miały wyjść łatki do wota które by poprawiły wydajność.

Zmieniło się coś w tym kierunku ?

Wiem , że samemu najlepiej sprawdzić ale ściąga mi się WoT i ... nie mam jak.

Opublikowano

Ja to Ci powiem, że Ci nic nie powiem. Osobiście mam słaby sprzęt do wota ale w tej nowej łatce mam trochę takie ścinki wcześniej nie było fantastycznie ale tych ,,co chwila ścinka,, nie było. Niech się jeszcze inni wypowiedzą jak im śmiga

Opublikowano

Niektórym się poprawiło, niektórym nie. Jest sporo sposobów na zwiększenie fps'ów, skorzystaj z któregoś.

Opublikowano

Niektórym się poprawiło, niektórym nie. Jest sporo sposobów na zwiększenie fps'ów, skorzystaj z któregoś.

Znaczy z tym to jest tak , że już nie muszę :p 

Pytałem tylko z czystej ciekawości ;)

Opublikowano

Ja mam dalej laga, bo zabiciu przeciwnika i mam o 5 fps'ów mniej.

 

Bo wczytują się tekstury wraku czołgu, które nie wczytują się przy odpalaniu bitwy, aby zaoszczędzić czas.

Opublikowano

Bo wczytują się tekstury wraku czołgu, które nie wczytują się przy odpalaniu bitwy, aby zaoszczędzić czas.

Moim zdaniem powinno być odwrotnie ale cóż...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...