Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odtworzyć replay'e z poprzednich wersji WoT'a?


CruzPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! ;P"

Wie ktoś może, jak odtworzyć starsze powtórki z wota?;P Chętnie obejrzał bym filmik z bitwy, po której dowódca stwierdził "Scar, obroniłeś nam prowincję" ;P

Niestety, wersja wota którą posiadam wywala mi komunikat o niezgodności wersji filmiku z grą i powtórka poprostu się nie wczytuje ;/

Jeżeli znacie takie program, czekam na info xDDD

 

Pozdrawiam  Czołgiści!

  • 2 lata później...
Opublikowano

Odświeżę trochę ten bo chciałbym odpalić powtórki z dawnych czasów.

Jest jakiś sprawdzony np. programik/sposób, którym można by takie powtórki odpalić?

Mam nawet kopie starszych gierek porobione na zewnętrznym HDD, ale jak próbowałem z nich odpalić to mi nie hulało.

Opublikowano

http://wot.djgappa.com/ pobierasz wota stąd, instalujesz i odpalasz ;)

Kurcze czyli trzeba instalować konkretne wersje gry? Nie ma innego sposobu? :(

No jak mam powtórki z wersji od 8.0 do 89 to sporo ściągania i instalowania.

 

Kiedyś był sposób taki, żeby nie instalować różnych wersji:

https://www.youtube.com/watch?v=hWPwPmp5F7g

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/213778-rcpack-for-84-support-for-83-82-81-80/

ale obecnie te linki mi nie działają. Może ma ktoś działające linki?

 

Namierzyłem chyba aktywne linki tu:

http://rcp-wot.blogspot.com/2014/08/rcp-92.html

Widzę że i tak trzeba będzie zainstalować wersję 9.2. Jakby co dam znać czy działa i z jakimi wersjami.

Według opisu wychodzi że mając zainstalowaną wersję 9.2 można odtwarzać powtórki z wersji od 7.5 do 9.2 tym programem.

 

EDIT:

Przetestowałem i działa, ale z wersjami od 8.11 do 9.2 bo nie mogę nigdzie namierzyć starszych RCC do tego programu. Szkoda bo mam sporo powtórek z wcześniejszych wersji. :(

Jakby ktoś miał starsze wersje tych RCC to byłbym dźwięczny za linka. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...