Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reditium.eu - Poszukuję zaufanych i inteligentnych osób do drużyny/teamu Jeżeli jesteś niekompetentny, nie można Ci zaufać, nie zaglądaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<

-

--

-

-

-

---

-

-

--

--

--

-

-

-

-                                                                       REKLAMA!

-

-

--

-

-

-

--

-

-

--

-

-

-

>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam,

Jako, iż postanowiłem zrobić serwer (Pliki czyste, bez syfu!) szukam teamu, który będzie dojrzały  i nie będzie odpier*** za przeproszeniem. Nie koniecznie 18+, ale żeby doświadczenie było. Serwer dopiero zaczynam robić, więc bez pośpiechu :)

 

Poszukiwani:

 

- [0/1]Grafika, który wykona niezbędną grafikę - Tworzenie skromnej/ładnej grafiki, nie za ubogiej ale też by nie było nawalone na "kartkę". Wykonanie prezentacji, zapowiedzi i elementów wstępnych.

 

- [1/1] Clientmastera -  Zajmie się patcherem, oraz klientem wizualnie jak i technicznie + dodawanie tego co zlecę ja. Naradzimy się!

 

[1/1]ForumMaster - Wykona forum, na VPS, którego zakupi inwestor.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany i zaciekawiła Cię propozycja współpracy PISZ! na GG bądź PW.

 

Zanim się zdecydujesz przeczytaj ten komunikat!

Niektóre funkcje z wyżej wymienionych posiadają tylko rangę na swojej "posesji" tj. Forum - Ranga na forum, Webmaster - % z IS itd. W celu dalszych ustaleń proszę pisać na GG. Jeżeli masz zamiar coś zrobić, ale nie potrafisz nawet nie pisz. Nie szukam amatorów, a zdecydowanych ludzi posiadających umiejętności. Masz mniej niż 15lat? Masz szansę wejść do teamu, nie zyskując z tego %, ale masz szansę na rangę: forum, gra, comm.. Masz zamiar porzucić projekt w trakcie robót? NIE PISZ!

 

Kontakt:

- GG:46245962

- Wiadomość PW!

 

 

 

@Ubiegam pytania:

 

Czym się zajmujesz?: Zajmuję się zabezpieczeniem maszyny, SF, SQL, LUA, itd. Ogólnie jestem Technikiem tego projektu :)

Macie sponsora/inwestora?: Tak. Sponsora/Inwestora mamy w teamie.

 

 

Dopiero założony FanPage: klik

Opublikowano

Polecam autora tematu ! 

 

Gościu jak najbardziej ogarnięty ! 

 

Powodzenia Stasiu w projekcie !

Opublikowano

Nie polecam bo autor tego tematu lub jego współpracownik to wielkie 0

Kazdy kto podejmie wspolprace sie na tym przejedzie.

Jest to oszust i złodziej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...