Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

słuchawki 3 aukcje 3 ceny czy to podróbki?


rojdzonson1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałem na allegro kupić słuchawki i są 3 takie same ale są dużo różniące się od siebie ceny czy to mogą być podróbki?

tu za 219 zł http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-siberia-v2-biale-gamedot-24h-i4153488422.html
tu za 149 zł http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-siberia-v2-wysylka-gratis-i4202936448.html
tu za 95 zł http://allegro.pl/steelseries-siberia-v2-nie-kupuj-podrobek-firma-i4197902077.html

czy te tańsze mogą być podrobione, ew kradzione? :P

Opublikowano

Coś w tym śmierdzi, radze ci nie kupywac.

                                                                             

Opublikowano

Te tańsze są sprowadzane z chin. Czas dostawy 10-40 dni najczęściej do 60 zalezy czy china post czy singapore post . 

Tutaj bezpośrednio od chinczyków .

http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.125.eCSyiV&id=36260537242
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.112.eCSyiV&id=37458010166

co do przelicznika ceny : 1 Juan = 0,48 zł

Także co do jakości wątpię ze będą dobre .

 

Jeżeli pomogłem liczę na plusika ++++

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

matisek3211.png

Opublikowano

Te tańsze są sprowadzane z chin. Czas dostawy 10-40 dni najczęściej do 60 zalezy czy china post czy singapore post . 

Tutaj bezpośrednio od chinczyków .

http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.125.eCSyiV&id=36260537242
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.112.eCSyiV&id=37458010166

co do przelicznika ceny : 1 Juan = 0,48 zł

Także co do jakości wątpię ze będą dobre .

 

Jeżeli pomogłem liczę na plusika ++++

okej dzieki za info :) plus poleciał

Opublikowano

Słuchawki są pozbawione opakowania oraz dodatkowej karty dźwiękowej, poza tym grają tak samo jak siberie z ledami po 5 stów, czyli niezbyt dobrze.

Opublikowano

a znacie jakies lepsze po 200 moze? i jak cos mam integre karte dzwiekowa a btw te syberie beda lepiej graly od Pioneer Se Mj 521? bo mam je i dzwiekowo mi pasuja ale niestety polamaly mi sie trochę ich minus był taki że po 30 minutach uszy mocno bolały. a jeśli syberie wygodniejsze i lepiej grają od tych co wymieniłem to mi starczą a i ogólnie to teraz dużo czasu spędzam na tsie grając w lola z drużyną czasem jakąś strzelanke i lubię posłuchać ostrzejszego metalu będą dobre te syberje? 

Opublikowano

Proponuję Superlux hd 668b/ hd 681/ Creative aurvana live/Shure SRH240. Ale to czy będą dla ciebie wygodniejsze to nikt ci nie powie, bo ty sam byś musiał je najpierw przymierzyć.

 

Dla mnie Superlux'y hd 668b są wygodne, bez problemu mogę siedzieć w nich kilka godzin i mogę je polecić.

Opublikowano

Do 200 zł (a w zasadzie po małym dołożeniu) możesz dostać Shure SRH240, są podatne na mody, wygodne, dobrze izolują, porządne wykonanie.  Na integrze zagrają najlepiej ze wszystkich podanych.

Opublikowano

oglądałem te słuchawki na necie i spodobały mi się superlux hd 681 i shure srh240 ale wyczytałem, że dla osób z dużą głową lub uszami mogą być niewygodne więc nie wiem przeczytałem także o słuchawkach superlux hmc-631 co o nich sądzicie? i ogolnie to na allegro jak je wpisuje to nie mogę znaleźć znacie może jakieś strony z tymi słuchawkami? i jeśli chciałbym kupić jakąś lepszą kartę dźwiękową to jaką polecacie do hmc631?

Opublikowano

HMC631 są bardzo, ale to bardzo trudno dostępne. Co do Shure - mam dużą głowę i nie muszę pałąka na max rozsuwać, więc raczej nie ma z tym problemu.

Opublikowano

znalazłem stronkę, gdzie słuchawki będą dostępne od połowy maja więc myślę, że z dostępnością problemu nie będzie, ale czy one są takie dobre, że je wykupują czy co? ;o 

Opublikowano

czyli opłaca się kupić tańsze słuchawki i oddzielnie mikrofon w takim razie ;o czyli z tych najbardziej podobają mi się te 681 evo co teraz wymieniłeś w strzelaninach dobrze będę na nich wyłapywał skąd strzał leciał? tzn z tyłu np albo z boku

Opublikowano

Ogólnie to raczej bez problemu ogarniesz kroki czy cuś, ale narzekają na ogólną przestrzenność dźwięku w 681 Evo, 681/681B lepiej się spisywały, Shure też są w tym dobre.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...