Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile meczy trzeba wygrać pod rząd aby dostać się z silver 5 do silver 3?


EvilBadDay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy to jedynie od Twojego MMR. Od tego jakich graczy Ci przydziela.. 

Jedni wygrają 5 pod rząd i przeskakują o dwa. A inni wygrywają 10 pod rząd i nic.

313561454060320945952.gif
Opublikowano

zalezy od mmr. ile dostajesz i ile tracisz za mecz? jesli zdobywasz okolo 28-30, a tracisz 10-12, to znaczy ze jesli wygrasz jeszcze kilka gier z rzedu to mozesz przeskoczyc o 2 dywizje. a jesli tracisz tyle ile zdobywasz,to narazie mozesz marzyc o takim przeskoku :P musialbys wtedy wygrac 10-15 gier z rzedu

baner.png

Opublikowano

Żeby Cię przydzieliło do silvera5/4/3, to musiałbyś wygrać te 5/6/7 gier :)

Oczywiście to także zależy od Twojego mmr.

Opublikowano

Najlepiej wszystkie, wtedy masz pewność, że coś się uda.

www.op.gg

Sprawdź swoje mmr i porównaj do kogoś kto jest w silver 3 50lp. Jak masz podobne/większe to 5/7 gier i jesteś.

Opublikowano

Nervariena wrzuciło do Golda V. Z Gold V do Golda III. I z Gold III do Golda I. Ale nie dziwić się ;) On ma +30 winów i chyba 3 lose ;D

Opublikowano

Jak dostajesz ponad 27LP za win i utrzymasz taki poziom LP za wygraną to spokojnie wrzuci Cie o dywizję wyżej, jak dostajesz ponad 30 za win, wrzuci cie nawet bez serii :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...