Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Plugin na informację nieznana komenda


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka szukam pluginu że gdy gracz wpisze np. "/dsad" to mu wyskakuje:

############################################
# Nieznana komenda                         #
# Wpisz /komendy aby zobaczyć listę komend #
############################################

Szukałem na forum ale znalazłem tylko pluginu z informacją na 1 linijkę.

Opublikowano

A jakoś w bukkicie albo przez plugin sie nie da?

I tak lepiej zmienić na Spigota, mniejsze lagi.

Opublikowano

Miałem na spigocie ale zaczęło sie bugować jak wbiły 2 osoby na serwer to wywalało. Chyba że wyszedł nowy .... Jak tak to prosze o linka :)

Opublikowano

@up Wpisz spigot w google i. wynik, tam klikasz download i bierzesz najnowsza wersje ;) Podalbym ale tele ;)

Opublikowano

No dobra to chyba temat do zamknięcia ;p Wolałbym plugin/skrypt ale trudno


A jeszcze jedno w spigocie będzie sie dało napisać tak jak w temacie? Czyli:

############################################
# Nieznana komenda                         #
# Wpisz /komendy aby zobaczyć listę komend #
############################################
Opublikowano

No dobra to chyba temat do zamknięcia ;p Wolałbym plugin/skrypt ale trudno

 

A jeszcze jedno w spigocie będzie sie dało napisać tak jak w temacie? Czyli:

############################################
# Nieznana komenda                         #
# Wpisz /komendy aby zobaczyć listę komend #
############################################
Tak ;)
Opublikowano

@up NIE BEDZIE SIE DALO...

Bo # to pole wylaczajace linie w javie... I to moze byc MAX jedna libijka.

 

A w CustomServerMessages sie chyba da.

Opublikowano

Bart ja też miałem takie problemy ze spigota na najnowszej juz tego nie ma :D a co do pluginu czy skryptu to koledzy wyżej ci podali

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

No i prosze kurna co odwalacie że nie ma takiego pluginu

 

@up

dzięki

 

@2up

też dzięki :)

 

Ok teraz już można zamknąć macie po like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...