Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA Online - nowe problemy przy dołączaniu


Lon333ly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 

Mam problem, gdy chcę dołączyć do GTA Online.
Wczoraj była to "chmura Rockstar", ale naprawiłem ten problem.
Po naprawieniu udało mi się dołączyć 1 raz.
Jednak teraz, gdy chcę dołączyć, wywala mi się komunikat "Utracono połączenie z sesją ze względu na nieznany błąd sieci.", a wcześniej było też "Przekroczono czas wczytywania danych gracza.".

Ktoś wie, co jest grane?

 

A "chmurę" naprawiłem ustawiając coś tam w DNS
1. 8.8.8.8.
2. 8.8.4.4.

Za pomoc bardzo będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,

Lon333ly

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Miałem Ci napisać w tamtym temacie, mam sposób bez ustawiania w DNS itd.

Jest łatwy - wejdź przez tryb singleplayer ( strzałka w dół i zmień postać na swoją online ) też to miałem od dzisiaj ale już ok.d

A co do tego to musisz kilka razy połączyć się bo nie wczytuje za bardzo, pewnie też Ci wyskakiwało że za długo czekano na dołączenie do sesji.

Opublikowano

Hm, już dołącza, ale wywala po jakimś czasie, że wywaliło mnie z PSN, albo że utracono połączenie, kiedy nic takiego nie nastąpiło...

 

A co do tego sposobu zamiast grzebania w DNS - nie działało, próbowałem to wczoraj. :P

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Dziwne, miałem to samo jeszcze dziś i ja ominąłem to właśnie tak.

W innych grach, w trybie MP też masz takie rozłączenia?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...