Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gta wyłącza się w czasie gry po paru minutach [GTA SA]


UnionConnection

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacznę od tego że miałem wcześniej problemy z GTA, więc usunąłem tamto a nowe zainstalowałem w innym folderze i działa (tylko te parę minut, później crash), mam oto takie mody:

  • Memory Fix (zwiększanie chyba ramu dla GTA SA)
  • San Andreas Mod Instalator
  • Cleo 4
  • New Great Effects 1.6 (nowy efekt dymu, ognia, wybuchu, itp)
  • Real Sounds (realistyczniejsza muzyka)
  • PolicePursuit v2.1 (usunąłem i dalej się crashuje)
  • tekstury by SRT3 V1.7

Potrafi ktoś pomóc? :-;

Opublikowano

Zacznę od tego że miałem wcześniej problemy z GTA, więc usunąłem tamto a nowe zainstalowałem w innym folderze i działa (tylko te parę minut, później crash), mam oto takie mody:

  • Memory Fix (zwiększanie chyba ramu dla GTA SA) - ten mod poprawia wczytywanie tekstur
  • San Andreas Mod Instalator -
  • Cleo 4
  • New Great Effects 1.6 (nowy efekt dymu, ognia, wybuchu, itp)
  • Real Sounds (realistyczniejsza muzyka)
  • PolicePursuit v2.1 (usunąłem i dalej się crashuje)
  • tekstury by SRT3 V1.7

Potrafi ktoś pomóc? :-;

Spróbuj zrobić tak, zainstaluj nowe gta sa.Mogło się coś popsuć i tak teraz jest.Później instaluj mod po kolei, i staraj się sprawdzać czy działa (graj ok 10/20 min)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...