Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak wykonać Jailbreak 7.1.1 (tylko na Iphone 4)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jailbreak 7.1.1 tylko na Iphone 4

 

Jailbreak przeznaczony TYLKO na Iphone 4 czyli nie zadziała na Iphone 4S, 5, 5S, 5C ani na żadnym Ipadzie. 

 

Rzeczy które trzeba pobrać i zainstalować:

 

GeekSn0w dla Windows:

http://geeksn0w.it

Java Development Kit 32-bit (x86) nawet na 64-bitowe komputery WYMAGANE:

http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jdk7-downloads-1880260.html

.NET Framework

http://www.microsoft.com/net

Oraz iTunes jeśli nie mamy 

 

1.Pierwsze co robimy to sprawdzamy czy na naszym iP4 jest zainstalowany iOS 7.1.1 jeśli tak to przechodzimy do następnego kroku.

2.Wyłącz Firewall i Antywirusa 

2.Podłączamy iPhone 4 do komputera za pomocą kabla USB 

3.Otwieramy Geeksn0w i klikamy Jailbreak

4.Wejdź w tryb DFU na Iphonie (Naciśnij jednocześnie Power+Home przez 10 sekund następnie puść Power cały czas trzymając Home przez następne 10 sekund

5.Poczekaj aż Geeksn0w zrobi swoją robotę następnie kieruj się według jego instrukcji (angielski podstawowy wymagany xD )

6.Gdy Iphone się włączy odblokuj go lecz nie odłączaj go od komputera, musisz chwile zaczekać.

7.Gdy Iphone się zrestartuje a w GeekSn0w będzie pisało "Done. Enter Dfu mode ..." Przjdź w tryb DFU trzeci raz ( już ostatni)

8.Poczekaj chwilę i Jailbreak gotowy.

 

Po pierwszym włączeniu zaczekaj 30 sekund zanim włączysz Cydię 

 

Ten Jailbrake jest nietrwały czyli jeżeli wyłączysz iP4 będziesz musiasz go włączać za pomocą GeekSn0w  czyli włączyć go w trybie DFU i wybrać swój model iP4 w programie GeekSn0w

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za zepsuty sprzęt. 

 

Wzorowałem się na :

http://www.jailbreaktechinfo.com/jailbreak-7.1.1-ios-semi-untethered-with-geeksn0w-for-windows/
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzięki za tuta, zaraz spróbuję. Powiem jak poszło

 

Niestety, zatrzymuje się na "Ignoring same device iPhone 4 (GSM)" i dalej nic. Spróbuję przywrócić do domyślnych ustawień

@Edit: Działa. Po prostu odpaliłem jailbreak na wirtualnej maszynie :)

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...