Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd połączenia z serwerem ( pliki aline2 )


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zainstalowalem sobie pliczki Aline2, odpalilem na vboxie, wszystko dziala ladnie, pieknie...  ... ale mam problem z polaczeniem sie z serwerem. Wpisuje ID+haslo i wyskakuje laczenie z serwerem, a za chwile blad polaczenia.


Procesy z "ps" (dla 1 ch):

./db

./auth (game)
./game
./game

 

[EDIT] dodaje fotke z vboxa:

 http://zapodaj.net/465a5a6bbc668.png.html

[/EDIT]

 

 

 

serverinfo wyglada tak ( z .100 tez tak samo )

 

 
STATE_NONE = "..."
 
STATE_DICT = {
0 : "...",
1 : "NORM",
2 : "BUSY",
3 : "FULL"
}
 
SERVER01_CHANNEL_DICT = {
1:{"key":11,"name":"CH1   ","ip":"25.124.249.54","tcp_port":13001,"udp_port":13001,"state":STATE_NONE,},
2:{"key":12,"name":"CH2   ","ip":"25.124.249.54","tcp_port":13002,"udp_port":13002,"state":STATE_NONE,},
3:{"key":13,"name":"CH3   ","ip":"25.124.249.54","tcp_port":13003,"udp_port":13003,"state":STATE_NONE,},
}
 
REGION_NAME_DICT = {
0 : "POLAND",
}
 
REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
0 : {
1 : { "ip":"25.124.249.54", "port":11002, },
}
}
 
REGION_DICT = {
0 : {
1 : { "name" : "FoxiK", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },
},
}
 
MARKADDR_DICT = {
10 : { "ip" : "25.124.249.54", "tcp_port" : 13001, "mark" : "01.tga", "symbol_path" : "10", },
}
 
TESTADDR = { "ip" : "25.124.249.54", "tcp_port" : 13001, "udp_port" : 13001, }
 

 




Jest ktos mi wstanie pomoc? 

 

 

@EDIT

 

Po otworzeniu portu 80 w portmapie, na 2 komputerze otwiera sie strona WWW, zaraz sprawdze gre -- Tam zawiesza sie na zostaniesz polaczony z serwerem

ps. serwer hamachi

x

Opublikowano

1. serwerinfo ip końcówka 100

2. porty odblokowane 

3. plik tekstowy serwerinfo plik tekstowy tam tez ip z koncowka 100

5. musisz odpalać przez launcher 

 

Jeżeli nie pomogłem masz tut a :)

 

 


 

 

Tutaj jest dokładnie wytłumaczone 

 

 

Jeżeli pomogłem +sik proszę :D

Opublikowano

po 1. Bylo tak, i nie dzialalo.
po 2. nie musze odblokowac portow jesli chce zalogowac sie tylko ja sam, z komputera na ktorym jest vbox ( server mt2 )
po 3. logiczne, '''nizej'''
po 4. przykro mi, nie jestem jasnowidzem :P
po 5. odpalajac przez lancher, mam bledy, a gdy odpalam bez lanchera gra sie odpala ( ale nie moge sie polaczyc )

 

 

blad w pkt5 == Metin2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE

 

 

ps. korzystam z plikow aline2 oraz clienta od nich 1.6GB ( tego nowszego )

x

Opublikowano

PROBLEM ROZWIAZANY

Przeinstalowalem pliki i dziala ( sam sie zaskoczylem :D, nie dzialalo, moze dlatego, ze na tej maszynie co je instalowalem, bylo 10 innych sf'ow :D, ale na nowej dziala jak nalezy ), i co najwazniejsza  dziala bez zadnych launcherow, czyli tak jak powinno. Dzieki za chec pomocy.


DO ZAMKNIECIA

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...